Resident Evil 2 ve 3 HD Remastered çıkmalı mı?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Resident Evil serisi hayranı olarak Resident Evil 0 ve 1 HD Remastered satın aldım, oynuyorum. şu anki 2000'li yılların başında Resident Evil 3 nemesis oynamıştım. çocukluk hali sabit kamera saçma gelmişti. o gün bugündür hiç oynamadım. daha 2-3 gün önce başladım 0'a. işimden dolayı çok fırsat bulamıyorum ama oynuyorum. cidden çok sardı.

Sizce Resident Evil 2 ve 3 güzel bir şekilde HD Remastered çıkmalı mı? Zira remake başka Remastered başka.

Aynı şekilde 1 ve 0 da remake te çıkmalı diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RE3'e fanlar remake yapmışlardı nerde bulursun nasıl yüklersin bilmem ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Resident Evil serisi hayranı olarak Resident Evil 0 ve 1 HD Remastered satın aldım, oynuyorum. Şu anki 2000'li yılların başında Resident Evil 3 nemesis oynamıştım. Çocukluk hali sabit kamera saçma gelmişti. O gün bugündür hiç oynamadım. Daha 2-3 gün önce başladım 0'a. İşimden dolayı çok fırsat bulamıyorum ama oynuyorum. Cidden çok sardı.

Sizce Resident Evil 2 ve 3 güzel bir şekilde HD Remastered çıkmalı mı? Zira remake başka Remastered başka.

Aynı şekilde 1 ve 0 da remake te çıkmalı diye düşünüyorum.

Kankam güncellenmiş ve remake yapılmış, güncel oyunculara hitap edebilen oyuna Remastered yapılmaz. O yüzden Remastered bekleyeceğine Remake'leri oynaman daha iyi olur.

Kankam güncellenmiş ve remake yapılmış, güncel oyunculara hitap edebilen oyuna Remastered yapılmaz. O yüzden Remastered bekleyeceğine Remake'leri oynaman daha iyi olur.

Kütüphanemin Resident Evil kısmı 😁

Dosya Ekleri

• IMG_20240309_180741.jpg
    IMG_20240309_180741.jpg
    462,8 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı