Resident Evil 2 ve 3 nasıldır?

ardarda13

Hectopat
Daha fazla  
Hayatımda hiçbir RE serisi oynamadım. Steam'de Capcom indirimi olduğunu görünce bir deneyeyim dedim. Hangi oyunu almalıyım? Bu paketi alayım mı?

1618760323994.png

Bu paketteki oyunların görselleri falan da hoşuma gitti. Ama oyunların hikayesini bilmiyorum. Bunların ilk oyunu hangisi?

Son düzenleme:
3 parasını hak etmiyor. 2 çok güzel oyun. 2'yi almanızı öneririm. Çok beğenirseniz 3'üde alırsınız, 2'nin devamı gibi ama biraz kısa.

Hocam bunlar remake diye geçiyor. Yani yeniden yapım. 2-3 gayet güzel oyunlar ve bu fiyata da güzel oyunlardır. Tavsiyem 2. oyunu almanız yönündedir. İleride de 3. oyunu alırsanız güzel olur gerçekten.

Hikaye ilerlemesinde bir sorun olur mu? Yani hikayeyi anlamayabilir miyim bunlar ilk oyunları mı?

Hocam YouTube üzerinden ilk oyunun ve devamının ya da tam serinin hikayesi öğrenilebilir. Güzel de olur. Büyük yükten kurtulursunuz. Hikayeyi anlayarak da oyuna daha fazla adapte olursunuz.

Hayatımda hiçbir RE serisi oynamadım. Steam'de Capcom indirimi olduğunu görünce bir deneyeyim dedim. Hangi oyunu almalıyım? Bu paketi alayım mı?

Eki Görüntüle 980449

Bu paketteki oyunların görselleri falan da hoşuma gitti. Ama oyunların hikayesini bilmiyorum. Bunların ilk oyunu hangisi?
Oynamadım ama videolarını izlemiştim. Güzel oyunlar ama korkudan çok aksiyon daha fazla. Korku istiyorsan Resident Evil 7-8'e bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı