Resident Evil Village vs Resident Evil 2 ve 3

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
RE Village 134TL
RE2-3 150 TL
Hangisini tercih etmeliyim? 150 TL'ye 2 oyun mu yoksa sadece Village mı?

Bence ilk olarak Re2 ve 3 alınır daha sonrasında Village alınır bence. 3. oyun da gayet güzel bol aksiyonlu, kolay bir oyun. Re2'den sonra oynayınca huzura ermiş gibi oluyorsun.

Bence ilk olarak RE2 ve 3 alınır daha sonrasında Village alınır bence. 3. oyun da gayet güzel bol aksiyonlu, kolay bir oyun. RE2'den sonra oynayınca huzura ermiş gibi oluyorsun.

Hocam daha sonra gibi bir şansım olmayabilir zam geleceğini düşünüyorum.

Bu arada RE7 oynadım.

Ben olsam Village almazdim, 2-3 kombosu daha zevk verir diye dusunuyorum.

Bu arada ben bu oyunların hepsini daha önce izledim. RE2 ve RE3 arasında pek bir hikâye bağı olduğunu hatırlamıyorum hocam. Yanlışım varsa düzeltin.

Bu arada ben bu oyunların hepsini daha önce izledim. RE2 ve RE3 arasında pek bir hikâye bağı olduğunu hatırlamıyorum hocam. Yanlışım varsa düzeltin.
Evet orasi oyle Resident Evil 2 daha kapali ortamlarda geciyor ve bulmacalari daha fazla bi' oyun. 3 oyle degil. Bu yuzden aslinda Village den fazla zevk alirsiniz diyordum ama size kalmis tabii. Izlemissiniz sonucta.

Evet orasi oyle Resident Evil 2 daha kapali ortamlarda geciyor ve bulmacalari daha fazla bi' oyun. 3 oyle degil. Bu yuzden aslinda Villageden fazla zevk alirsiniz diyordum ama size kalmis tabii. Izlemissiniz sonucta.

Peki sizce indirim sonrası bu oyunlara zam gelme ihtimali nedir? Ona göre alayım.

Geri
Yukarı