Resident Evil 2 vs Days Gone

Resident Evil 2 çok daha iyi, her açıdan. Days Gone başarılı bir oyun değil, birçok açıdan. Days Gone sadece yüksek bütçeyle ancak 0 oyun bilgisiyle yapılmış bir oyun, gerçekçi grafiklerin, gerçekçi animasyon ve fiziklerin bir oyunu iyi yapmaya yeteceğine inanıyorsanız alın oynayın.

Benim için bunlar bir oyunu iyi yapacak en son etmenlerdir, gerçi bu konuda da Resident Evil 2 Remake daha iyi durumda :D

Son düzenleme:
Days Gone bence de değeri bilinmeyen bir oyun

Gerek açık dünya, gerek konuşmalar, gerek Event'ler olsun içinde beni çeken garip bir şey var. İster gizlilik ile hepsini öldür, ister agresif önüne geleni öldür.

İki oyunda güzeldir alınabilir. Ben tercihimi RE 2'den yana kullanırdım çünkü açık dünya oyunlarını daha az seviyorum. Bu arada Days Gone voudi sitesinde BUY30 koduyla 92 TL'ye alabilirsiniz aklınızda bulunsun.

Days Gone tekrara düşüyor ama atmosferi ve grafikleri başarılı. Öyle muazzam hikaye ve sağlam görevler aramıyorsan oynanabilir. Onun haricinde Resident Evil 2 ders niteliğinde bir remake, mükemmeldir tavsiye ederim ama kısa yani haberin olsun uzun saatler oynanacak bir oyun değil.

Hocam Days gone alın ikiside iyi oyunlar fakat sony 330 TL olan oyunlarını yüksek ihtimalle 500'e zamlayacak 130 TL iken direkt alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı