Resident Evil 4 indirimsiz alınır mı?

rckgrimeshr

Hectopat
Daha fazla  
Şu an 30 dolar. Orijinal oyunu oynadım ve bunu da oynamayı uzun süredir istiyordum fiyatı görünce almayı düşündüm. İndirimde yüksek ihtimal 15 dolara yakın civara düşer diye düşünüyorum ama beklemeye değer mi sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim bekleyin. Zaten zamlanma riski yok artık. İndirimde Gold Edition bile alınır belki o fiyata.

Zamlanma riski yok mu? Steam dolara geçti diye fiyattan etkilenmiyor muyuz yani? Dolar yükselirse fiyatta artar bu da zam demektir. Kusura bakmayın ama maaşı dolarla mı alıyorsunuz?
Bir şey alma niyeti var ve erteleyecekse Steam'den cüzdan kodu alabiliyor. Dolar artacak diye indirimsiz almak nasıl bir kafa yapısı, hiç anlamış değilim.

Bir şey alma niyeti var ve erteleyecekse Steam'den cüzdan kodu alabiliyor. Dolar artacak diye indirimsiz almak nasıl bir kafa yapısı, hiç anlamış değilim.

Ben dolar artacak diye indirimsiz alın diye bir ifade kullanmadım benim de alacağım oyunlar var bende bahar indirimini bekliyorum benim yorumum sizin zam ihtimali yok demenize dolar kuru artarsa fiyat olarak biz oyunseverlere yansır dolayısıyla oyunu alacak konuyu açan arkadaşı yanlış yönlendirmemek gerekli fiyatın artabileceğini bilsin nihai karar onun hayırlı günler dilerim.

Şu an 30 dolar. Orijinal oyunu oynadım ve bunu da oynamayı uzun süredir istiyordum fiyatı görünce almayı düşündüm. İndirimde yüksek ihtimal 15 dolara yakın civara düşer diye düşünüyorum ama beklemeye değer mi sormak istedim.

Açıkçası ben bugün satın aldım beklemek istemiyorum. Beklemek evet daha mantıklı olabilir ama alınabilir de size kalmış.

@rckgrimeshr Aldınız mı hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı