Resident Evil 4 Remake alınır mı?

Nihayet hem Resident Evil 2'yi, hem Resident Evil 4'ü hem de Resident Evil 4'ün Separate Ways DLC'sini aldım. Nays ile ödemeyi yaptım. Eğer Nays 100 TL geri ödeme verirse toplam verdiğim para 685.60 TL olacak. Resident Evil 2'yi doğrudan Steam cüzdan bakiyem ile aldım. Resident Evil 4 ve Separate Ways'i ise Nays ile aldım.

Bilgisayara format attıktan sonra her iki oyunu da oynayabilirim. En azından Steam TL desteğini kesmeden istediğim oyunları alabildim. :)

Nihayet hem Resident Evil 2'yi, hem Resident Evil 4'ü hem de Resident Evil 4'ün Separate Ways DLC'sini aldım. Nays ile ödemeyi yaptım. Eğer Nays 100 TL geri ödeme verirse toplam verdiğim para 685.60 TL olacak. Resident Evil 2'yi doğrudan Steam cüzdan bakiyem ile aldım. Resident Evil 4 ve Separate Ways'i ise Nays ile aldım.

Bilgisayara format attıktan sonra her iki oyunu da oynayabilirim. En azından Steam TL desteğini kesmeden istediğim oyunları alabildim. :)
Hayırlı olsun şimdiden. Bence tercihinizi güzel oyunlardan yana yaptınız. Resident Evil 2 ve Resident Evil 4 Remake + Separate Ways DLC'si sizi uzunca süre götürecek, seriye güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. Aslında gerçek bir başlangıç için Resident Evil 0 ve 1'i oynamak lazım ama o oyunların oynanışı eski, çünkü şu an Steam'de bulunan her iki oyun da aslında 2002 yılında yapılan Resident Evil Remake'in ve Resident Evil 0'ın HD Remaster versiyonları.

Hayırlı olsun şimdiden. Bence tercihinizi güzel oyunlardan yana yaptınız. Resident Evil 2 ve Resident Evil 4 remake + separate ways DLC'si sizi uzunca süre götürecek, seriye güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. Aslında gerçek bir başlangıç için Resident Evil 0 ve 1'i oynamak lazım ama o oyunların oynanışı eski, çünkü şu an Steam'de bulunan her iki oyun da aslında 2002 yılında yapılan Resident Evil Remake'in ve Resident Evil 0'ın HD remaster versiyonları.

O iş kolay alacaksın eline gamepad kontroller tank seçeceksin bitti gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı