Resident Evil 4 remake alınır mı?

Metin6271

Hectopat
Resident Evil 4 remake almak istiyorum fakat çok param o yüzden de oyun iade etmem gerekiyor. Battlefield 5 ve 2042 almıştım bir de Mortal Kombat 11 Ultimate ve İnjustice 2 Ultimate Edition almıştım 3'ünü toplayınca 330 TL gibi bir rakam yapıyor. 250 TL de üstüne koyacağım sizce mantıklı bir hareket olur mu? Bir daha alamayacağım muhtemelen.

Hocam BF 5 ve 2042'yi oynamak istemiyorsanız iade edip alabilirsiniz güzel oyun re 4 remake ama %100 yapmayacaksanız 20 saat civarında bitirirsiniz, size kalmış.

Değmezmi hocam sence?

Mortal Kombat iade edip falan.

Mortal Kombat 11 Online tarafında profesyonel düzeyde oynuyor herkes. Story, Tower vs bir süre götürür ama sonra sıkılırsınız. Dediğim gibi BF 2042 ve BF V'yi uzun süre oynama şansınız var ama re 4 remake bir yere kadar sürecek tekrar açıp oynamak isteyeceğiniz bir oyun değil.

Resident Evil 4 remake almak istiyorum fakat çok param o yüzden de oyun iade etmem gerekiyor. Battlefield 5 ve 2042 almıştım bir de Mortal Kombat 11 Ultimate ve İnjustice 2 Ultimate Edition almıştım 3'ünü toplayınca 330 TL gibi bir rakam yapıyor. 250 TL de üstüne koyacağım sizce mantıklı bir hareket olur mu? Bir daha alamayacağım muhtemelen.
Hocam oyun güzel fiyatına değerde bütçen sıkıntılıysa zorlamaya gerek yok cyberpunk ya da rdr2 yi tercih edin bence

Ben askerdeyken çıkmıştı geldiğimden beri indirime girmesini bekliyordum 27 Ekim'de indirimdeyken RE4 Remake + Separate Ways'i yapıştırdım direkt, şu an işe başladığımdan bu hafta çok oynayamadım ama o zamandan bu yana steam'de kayıtlarda 32 saat oynamışım, diğer remake'leri katlayarak daha iyi bir iş çıkarmışlar, oyunu full bitirdikten sonra tekrar farklı zorluklarda veya modlar ile oynarım diyorsan oyun hiç sıkmıyor ama bitirdikten sonra sıkılırım diyorsan başka oyunları tercih etmeni öneririm dostum, kullanıcı ismim yeterli olacaktır diye düşünüyorum :D

Dostum iade ederim dediğin oyunların hepsi saatlerce oynanacak türden ve 4 tane oyun diyorsun. Diğeri ise 10 saatlik gameplay'i olan DLC ile 13 saat gameplay'i olan bir oyun. Yani böyle bir saçmalık yapmayın bence.

Oyunu aldım arkadaşlar nasipse indirip oynayacağım diğer oyunları da iade geçtim.
Sebebini de belirtiyim iade geçmemin.
Mortal Kombat 11 benim sıkılacağım ve kolsuz oynayacağım için biraz zor olacağı için iade ettim ama etmeyedebilirmişim açıkçası.
BF 2042 ise EA gameplay ile oynadığım beğenmediğim bir oyundu
BF v noktasında ise singleplayer dışında ilgimi çekmedi o yüzden iade ettim.

Geri
Yukarı