Resident Evil 4 remake indirimli Steam fiyatı ne olur?

sixtyone

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-12100F
asus RX 6650 XT
16GB ram
asus prime h610m-k
Resident Evil 4 remake indirimli Steam fiyatı ne olur? Hesapta 14 dolar var acaba indirimlerde ne kadara düşer ve ne zaman indirime girer?

En son Ocak 24'de 22.49 dolara düşmüş %50 indirimle.
1708536313152.png

Sonra oyun 44 dolardan ülkemizde 30 dolara düşmüş. İndirim yine %50 olur ise 15 - 16 dolar civarına düşecektir.

Yakın zamanda oyunun genel fiyatlandırılmasını düşürüldü. Bu olaydan önce %50 indirime giriyordu. Genel fiyatlandırması da düştüğüne göre ben aynı RE: Village'de olduğu gibi %60 gibi bir indirim oranı uygulanacağını ya da yine %50 üzerinden devam edeceklerini düşünüyorum. Ne zaman indirime gireceği meçhul ancak çok uzak bir tarihte olmayacaktır. Zaten 14 Mart'ta ilkbahar indirimlerimiz var.

Yakın zamanda oyunun genel fiyatlandırılmasını düşürüldü. Bu olaydan önce %50 indirime giriyordu. Genel fiyatlandırması da düştüğüne göre ben aynı RE: Village'de olduğu gibi %60 gibi bir indirim oranı uygulanacağını ya da yine %50 üzerinden devam edeceklerini düşünüyorum. Ne zaman indirime gireceği meçhul ancak çok uzak bir tarihte olmayacaktır. Zaten 14 Mart'ta ilkbahar indirimlerimiz var.
Resident Evil 4 remake Gold versiyonu için yüzde elli indirim yapabilir misin abi?

Yeni konular

Geri
Yukarı