Resident Evil 4 Remake'de Adaptive Triggers var mı?

Resident Evil 4 remake PC'den DualSense ile oynuyorum lakın kol hiç titremiyor, adaptive triggers yok da yok nasıl çözebilirim?
Başka oyunda denedim kolu çalışıyor.

Hocam konsolda var. PC'de çalışmıyorsa muhtemelen yoktur. Sonradan ekleyeceklerini tahmin ediyorum.

Steam'den oyuna sağ tıklayıp özellikler kısmından kontrolcülere girin oradan Steam girdisini devre dışı bırakmayı deneyin belki olur.

Bu şekilde denedim titreşim geldi haptic feedback de çalışıyor ama adaptive triggers hala yok.

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-25_202558886.png
    resim_2023-03-25_202558886.png
    543 KB · Görüntüleme: 64
Umarım yaparlar konsolda oyunlar pahalıya geliyor PC de ön sipariş ile ucuzken alabiliyoruz.

Yani hocam konsol fiyatları daha ucuz gelmeye başladı artık. Konsola daha ucuzdan çıkıyor bazı oyunlar. Şu an Resident Evil 4 remake 700TL PlayStation'da mesela.

Yani hocam konsol fiyatları daha ucuz gelmeye başladı artık. Konsola daha ucuzdan çıkıyor bazı oyunlar. Şu an Resident Evil 4 remake 700TL PlayStation'da mesela.

Evet PC de ön sipariş vermeseydim konsol da daha ucuz olurdu ama bu Resident Evil 4 remake için gecerli genelde konsol daha pahalı oluyor bir oyun alıyoruz bitmesin diye oynamıyoruz

Geri
Yukarı