Resident Evil 4 - Separate Ways DLC çıktı, Steam'de 199,99 TL

544148

Centipat
Merhaba, sayın Technopat üyeleri.

Steam'de Resident Evil 4 remake oyununda Ada Wong karakterini oynayacağımız DLC çıktı ve fiyatı 199 TL oldu siz fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz 3-4 saatlik oynayış için değer mi? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz çıkar çıkmaz Full gameplay videoları çıktı izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS Store'da oyunlar çok pahalı alınmaz diyenler PS Store üzerinde 179TL koyduk mu (!)

1695290172652.png

1695290193847.png

Merhaba, sayın Technopat üyeleri.

Steam'de Resident Evil 4 remake oyununda ada wong karakterini oynayacağımız DLC çıktı ve fiyatı 199 TL oldu siz fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz 3-4 saatlik oynayış için değer mi? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz çıkar çıkmaz Full gameplay videoları çıktı izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O değil de Ada'nın sesi sabah zorla matematik dersine giren kız gibi.

yahu ben deluks sürümünü aldım o kadar para verdim, şimdi baktım bu dlc steam'de sepete ekle diyor bana, ücretsiz değil bu nasıl oluyor? oyun deluks sürüm olmasına rağmen bir daha mı para vereceğim, capcom bizi aptal yerine mi koydu?

Geri
Yukarı