Resident Evil 7 alınır mı?

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de indirim ile 30 TL'ye düşmüş. Önümüzdeki indirimler için halihazırda 300 TL yükleme yapmıştım Steam'e. 30 TL'yi bu oyun için harcamaya değer mi? RE evrenini hiç bilmiyorum daha önce oynamadım. Bir eksiklik çeker miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok eğlenceli bir oyun. Oynamanızı öneririm. Hem atmosfer hem grafikler çok hoş. Xbox gamepass de var. Sadece oyunu almak yerine gamepass'e bir aylık üye olup hem RE yi bitirirsiniz hem de farklı oyunları deneyebilirsiniz. Ben aldığımda ilk ay 6 TL kadardı ama hala öyle mi bilmiyorum. Buna ilaven yakın zamanda gamepass e ücretsiz bir şekilde EA Pass geliyor. Onun gelmesini bekleyip alırsanız çoğu büyük EA oyunlarına da erişebilirsiniz.

Hocam çok eğlenceli bir oyun. Oynamanızı öneririm. Hem atmosfer hem grafikler çok hoş. Xbox gamepass de var. Sadece oyunu almak yerine gamepass'e bir aylık üye olup hem RE'yi bitirirsiniz hem de farklı oyunları deneyebilirsiniz. Ben aldığımda ilk ay 6 TL kadardı ama hala öyle mi bilmiyorum. Buna ilaven yakın zamanda gamepass'e ücretsiz bir şekilde EA Pass geliyor. Onun gelmesini bekleyip alırsanız çoğu büyük EA oyunlarına da erişebilirsiniz.
Control geldiği zaman almayı düşünüyorum GamePass. Geldiğinde oynayayım o zaman.
Bence güzel bir oyun. Kendinize güveniyorsanız malum yoldan indirip bakın. Beğenirseniz de alın. Çoğu insan böyle yapıyor yurt dışında.

Onu yapmak yerine satın alıp indirip 2 saat deneyimlemek daha mantıklı aslında. Beğenmezsem iade ederim teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Peki oyun eski oyunlar ile bağlantılı mı? Daha önce RE serisini hiç merak etmemiştim. Öylesine indirimde gördüğüm ve farklılık olsun diye alıp deneyimleyeceğim bir oyun.

Peki oyun eski oyunlar ile bağlantılı mı? Daha önce re serisini hiç merak etmemiştim. Öylesine indirimde gördüğüm ve farklılık olsun diye alıp deneyimleyeceğim bir oyun.

Bağlantısı yok bambaşka bir hikaye fakat çıkacak olan R8 oyunun devamı olacak galiba Türkçe yama ile oynayın hikayeyi daha iyi anlarsınız.

Peki oyun eski oyunlar ile bağlantılı mı? Daha önce re serisini hiç merak etmemiştim. Öylesine indirimde gördüğüm ve farklılık olsun diye alıp deneyimleyeceğim bir oyun.

+ Olarak oynama süreme baktım hâlâ oyunu bitiremedim sonunda kaldım iyi Resident Evil oyuncusuyum ve 8 saat oynamışım 1.5 saat daha var diye düşünüyorum takıldığım için sinirlenip silmiştim.

Son düzenleme:
Hocam hayırlı olsun bugün Control gelmiş gamepass'e.
Çok güzel haber fakat şuanda elimde fazlasıyla oyun birikti. Şu 3 hafta içinde elimdekileri eritip direkt Gamepass alıp RE 7 ve Control'ü bitireceğim. Önceden oyun bulamazdım şimdi oyun çokluğundan kararsızlık çekiyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı