Resident Evil 7 Biohazard mı Resident Evil Village mi?

sumplament

Hectopat
Daha fazla  
Gençler öncelikle RE7 Gold Edition 157TL, RE Village 174TL. Her iki oyun da PS Store'de indirime girmiş, hangisini almamı önerirsiniz? Resident Evil serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu ikisi arasından alacağım oyun ilk Resident Evil oyunum olacak, RE7 zamanında çok ilgimi çekmişti, sanki bambaşka bir oyunmuş gibi yaşlı amca falan vardı öyle bir şeyler hatırlıyorum. RE Village'nin de zamanında Demosunu izlemiştim iki oyun hakkında da hiçbir şey bilmiyorum. Hangisini alayım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gençler öncelikle RE7 Gold Edition 157TL, RE Village 174TL. Her iki oyun da PS Store'de indirime girmiş, hangisini almamı önerirsiniz? Resident Evil serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu ikisi arasından alacağım oyun ilk Resident Evil oyunum olacak, RE7 zamanında çok ilgimi çekmişti, sanki bambaşka bir oyunmuş gibi yaşlı amca falan vardı öyle bir şeyler hatırlıyorum. RE Village'nin de zamanında demosunu izlemiştim iki oyun hakkında da hiçbir şey bilmiyorum. Hangisini alayım sizce?

İkisi de temel olarak aynı oyunlar hikayeleri değişik re 7 ve RE Village'deki anakarakterler aynı o yüzden eğer ileride başka re oyunuda alırım diyorsan re 7 hayır sadece 1 tane alacağım diyorsan RE Village.

Geri
Yukarı