Resident Evil 7: Biohazard Ses Kayıyor

İşletim sistemi
Windows 10

shyzeq

Hectopat
Resident Evil 7 oyunun da konuşmalar da ses kayması yaşıyorum. Konuşmalar ilk başta gelip alt yazı ve ağız mimikleri sonradan geliyor. Bu sorunu hala çözemedim yardım edebilir misiniz?

Bana daha çok işlemci yetersizliği gibi geldi ama daha sağlıklı bir şekilde yorum yapabilmemiz için sistem özelliklerinizi detaylı bir biçimde belirtmenizde fayda var.
Oyunu akıcı bir şekilde oynuyorum hiç bir yerde drop, kasma gibi bir olay yaşamıyorum HD çözünürlükte

Sistemim:
İntel Core 2 Quad Q6600
MSI R7 240 2GB OC
8GB DDR3 RAM

Sistemin yetersiz.

Belki faydası olur şu videodaki ayarları yap dene bakalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin yetersiz.

Belki faydası olur şu videodaki ayarları yap dene bakalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptım fakat hayla aynı. Mesela ortam sesleri tam vaktinde geliyor ama konuşma çok erken geldiği için konuştukları zamana uymuyor. Oyunda kasma veya donma gibi olaylar yok, fakat tek sıkıntı bu ses sıkıntısı. Normal de bu oyunu korsan olarak indirdim ondan da olmuş olabilir mi?

Korsan oyunda, yanlış veya eksik yapılmış crack, update veya upgrade bu sorunlara neden olur. Destek yasak olduğundan daha fazla konuşmayayım. Sana bundan sonra gelecek yorumlar orijinal al yönünde olur. Korsan oyunun sıkıntıları bitmez işi bilmeyenin de girmemesi gereken bir olaydır zaten.

Oyunu alınca da sorun yaşamaya devam ederseniz tekrar konu açın yardımcı olmaya çalışırız. Şu an indirimde, oyun 30 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı