Resident Evil 7 Gold Edition alınır mı?

SlayKul

Decapat
Daha fazla  
Resident Evil 7 biohazard şu anda indirimde ama normalden 10 TL fazla. Gold editiona baktım o da 41 TL almak istediğim de Gold Edition. Bu Gold Edition daha düşük fiyata iner mi yoksa 41 TL'ye alınır mı? (SteamDB'den baktım ama bir sürü Gold version var anlayamadım)

Gold Edition şu an tüm zamanların en ucuz fiyatında. Daha düşük fiyata inmez muhtemelen. Kur güncellemesi gelirse artar hatta.

Büyük ihtimalle inmez ama yaz indirimini bekleyebileceksen bekle. Bence aynı fiyata düşer yine.
Belki Epic bedava verebilir, istersen bekle. Gizemli oyun adı altında bedava oyun veriyor Epic Games şu anda.

Son düzenleme:
Gold Edition şu an tüm zamanların en ucuz fiyatında. Daha düşük fiyata inmez muhtemelen. Kur güncellemesi gelirse artar hatta.

Büyük ihtimalle inmez ama yaz indirimini bekleyebileceksen bekle. Bence aynı fiyata düşer yine.
Belki Epic bedava verebilir, istersen bekle. Gizemli oyun adı altında bedava oyun veriyor Epic Games şu anda.

Şimdi aldım RE7 Gold Edition'u Epic'in vericeği oyuna bakacağım eğer Resident Evil 7 verirse iade edeceğim.

Resident Evil vereceklerini düşünmüyorum. Vermezlerse al gitsin fiyatı çok iyiydi aldım bende.

Geri
Yukarı