Resident Evil 7 Gold Edition Steam'de 41.75 TL!

Kaçırmayın güzel oyundur ana oyunu oynamıştım çok sürükleyici yer yer gerilim korku her şey var. Bir tane DLC gerçekten kritik onu mutlak satın alacağım. Gold edition'da mutlak vardır, Bu oyunun üstüne village oynamak gerekiyor hikaye bağlantılı çünkü.

Zamanında videolarını izleyip bitirmiştim. DLC'lerin de hikayelerini biliyorum. Yine de alınıp oynanır mı, RE8 mi alayım yoksa?

RE8 ve RE7'nin 233 TL'ye paketi var onu alırsanız akar hocam.

RE8 ve RE7'nin 233 TL'ye paketi var onu alırsanız akar hocam.
Pahalı hocam ya bu. RE8 tek başına 140 TL, daha mantıklı gibi. Yalnız asıl sorum RE7'nin hikayeyi vs. izlemiş bitirmiş olmama rağmen hala oynanıp oynanmayacağı. Keyif alır mıyım bilemedim.

4 güzel oyun ama çok eski; yeniden yapımının geliştirildiği ve gelecek sene çıkacağı söyleniyor, beklenebilir.

Son zamanlarda oyun dünyasıyla ilgili duyduğum tahminlerin çoğu doğru çıkıyor, Resident Evil 4 Remake duyuruldu ve gelecek sene çıkıyor 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda oyun dünyasıyla ilgili duyduğum tahminlerin çoğu doğru çıkıyor, Resident Evil 4 Remake duyuruldu ve gelecek sene çıkıyor 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu zaten bekleniyordu hocam da RE5 ve RE6'nın remake'i olacağını sanmıyorum. Çok silik oyunlar olarak kaldılar diğerlerinin yanında. RE5 hadi %1 ihtimali olabilir ama RE6 imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı