Resident Evil Village 186,93 TL

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Bursa, Türkiye
Resident Evil Village Steam üzerinde %33'lük bir indirimle şu anda 186,93 TL'den satışa sunuluyor. Oynamak isteyenler için güzel bir fırsat bence.

Ayrıca paket içerisinde Resident Evil karakterlerinin savaştığı, 2022 yılında çıkış yapması beklenen oyun da ücretsiz olarak veriliyor.

heySiri

Hectopat
Makaleler
10
Yer
/Users/heySiri
Oyunu aldım, birkaç gün oynadım iade ettim. İade etmemin sebebi: "Neredeyse, Resident Evil 7 BioHazard ile aynı olması." Yaptığımız şeyler de aynı. Mesela, 7 oynarken bir bölümde, şöminenin içinden bir yere geçmiştim. Aynısını, bu oyunda da yapmışlar. Onun dışında bir sürü benzerlik yine var. Tabii, isteyen alsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Monterey

Kilopat
Makaleler
54
Yer
Kahramanmaras
Oyunu aldım, birkaç gün oynadım iade ettim. İade etmemin sebebi: "Neredeyse, Resident Evil 7 BioHazard ile aynı olması." yaptığımız şeylerde aynı. Mesela, 7 oynarken bir bölümde, şöminenin içinden bir yere geçmiştim. Aynısını, bu oyunda da yapmışlar. Onun dışında bir sürü benzerlik yine var. Tabii, isteyen alsın.

Oyun 7'nin devamı olduğu için aynı olması normal değil mi? RE 4 gibi açık dünyaya taşımışlar. Belirli bir farkı bu zaten.

Vincent Malloy

Decapat
Oyunu aldım, birkaç gün oynadım iade ettim. İade etmemin sebebi: "neredeyse, Resident Evil 7 biohazard ile aynı olması." yaptığımız şeylerde aynı. Mesela, 7 oynarken bir bölümde, şöminenin içinden bir yere geçmiştim. Aynısını, bu oyunda da yapmışlar. Onun dışında bir sürü benzerlik yine var. Tabii, isteyen alsın.

O sırada her yıl aynı oyun çıkaran Far Cry ve FIFA yapımcıları. ☹️

Penetrator God

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Midland
Ne gibi farklılıklar olabilirdi mesela?

Grafik ve oynanış tarafında geliştirmeler ve yenilikler yapılabilir. Resident Evil 2 Remake'in sevilmesi ile Resident Evil 3 Remake'in sevilmemesinin sebepleri ironik olarak aynı. 2. oyun tuttu diye 3. oyunu da birebir aynı şekil yapıktıları için insanlar sevmediler.

volkankelebek

Hectopat
Makaleler
2
Bende alıp almamak konusunda kararsızım henüz daha RE2 alasım var.

Yukarı