Resident Evil 7 ve 8 alınır mı?

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Steam'de Capcom oyunları indirme girmiş. Hesapta 50TL var, Nays ile alınca 132TL'ye geliyor iki oyun da. Değer mi sizce?
Yoksa ilkbahar indirimlerini mi bekleyeyim? Başka oyun öneriniz varsa da alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değer tabiki. 16 marta tekrar indirime girer mi bilemem, girse bile aynı indirimi uygularlar. Bence şimdi al derim.

Al gitsin iki oyun da çok güzeldi. Ben önce 8i sonra 7yi oynamıştım yine de sardı.
Öyle yaparsa hikâye karışıyor. Hikayeden bişey anlamaz. Heyecanı azalır. Sırasıyla gitmesi daha iyi.

Değer tabiki. 16 marta tekrar indirime girer mi bilemem, girse bile aynı indirimi uygularlar. Bence şimdi al derim.

Öyle yaparsa hikâye karışıyor. Hikayeden bişey anlamaz. Heyecanı azalır. Sırasıyla gitmesi daha iyi.
Zamanında yt'den bitirmiştim, şimdi oynamak nasip oldu. Başka 150TL civarında neler önerirsin?

Zamanında yt'den bitirmiştim, şimdi oynamak nasip oldu. Başka 150TL civarında neler önerirsin?
RE 2-3 paketi var onu da alabilirsin. 147TLydi galiba.

50tl ye metro saga bundle alabilirsin. Metro Exodus güzel bir oyun. Öbur iki oyun biraz eski onları çerez niyetine oynayabilirsin.

Veya bu paketede bakabilirsin.

Crysis triology paketi var. 3 crysis oyunununda remasted versiyonunu veriyor. Bahar indiriminde 50tl ye düşeceğini düşünüyorum paketin.

Son düzenleme:
RE 2-3 paketi var onu da alabilirsin. 147TLydi galiba.

50tl ye metro saga bundle alabilirsin. Metro Exodus güzel bir oyun. Öbur iki oyun biraz eski onları çerez niyetine oynayabilirsin.

Veya bu paketede bakabilirsin.

Crysis triology paketi var. 3 crysis oyunununda remasted versiyonunu veriyor. Bahar indiriminde 50tl ye düşeceğini düşünüyorum paketin.
RE3 hariç hepsi var, teşekkürler. RE3'de 4-5 saatlik kısa bir gameplay'i olması ve eleştirildiği için almayacağım.

Geri
Yukarı