Resident Evil serisi hangi sırayla oynanmalı?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, bende RE2 RE3 RE4 remake var ve RE7 ve RE Village de var. Ben RE2'den oyuna başlamayı düşünüyorum ama hikaye benim için çok önemlidir. İlk oyun yok bende, almam gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye bağlantısı var mı peki bir de pahalı geldi eski yapım 100 TL yeterli param var ama.
Hikaye bağlantısı biraz var biraz yok ama olayı anlıyorsun Chris redfield jill valentine oynuyoruz bence izleyin youtube dan sonra 2 remake başlayabilirsiniz sonra ki oyunlarda da tanımış olursunuz karakterleri

0 da işte biraz sıkıcı 1 in öncesini anlatıyor rebecca chambers var seride önemli 1 karakter yani size bağlı ben pek beğenmiyorum o oyunu sıkıcı geliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@LutherHere

Eğer oynamassanız mutlaka izleyin ilk oyunu

Bulmaca olmasına bir şey demiyorum. Her oyunu bulmacadan oluşuyor. RE4'te de çok fazla bulmaca var ama anahtar bulup kapı açmaktan ibaret değil.
Oluşmayacak ta nolacak seri bu halde para kazanıyor hasılat ediyor daha ne istiyon git o zaman aksiyon oyunları oyna 1i izlememişşin bile seride hep kapı yükleme animasyonları var ve hala kazanıyor parayı seri böyle doğdu gelişti

Ben o 5 ve 6 yı da seviyorum bakmayın gömdüğüme seviyorum 5 ve 6 yı

Ha isteyen olursa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu izleyin de görün re 3ün nasıl vasat olduğunu görün

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı