Resident Evil serisi hangi sırayla oynanmalı?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, bende RE2 RE3 RE4 remake var ve RE7 ve RE Village de var. Ben RE2'den oyuna başlamayı düşünüyorum ama hikaye benim için çok önemlidir. İlk oyun yok bende, almam gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
0 da işte biraz sıkıcı 1'in öncesini anlatıyor rebecca chambers var seride önemli 1 karakter yani size bağlı ben pek beğenmiyorum o oyunu sıkıcı geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@LutherHere

Eğer oynamazsanız mutlaka izleyin ilk oyunu.

Oluşmayacak ta ne olacak seri bu halde para kazanıyor hasılat ediyor daha ne istiyorsun git o zaman aksiyon oyunları oyna 1I izlememişin bile seride hep kapı yükleme animasyonları var ve hala kazanıyor parayı seri böyle doğdu gelişti.

Ben o 5 ve 6'yı da seviyorum bakmayın gömdüğüme seviyorum 5 ve 6'yı.

Ha isteyen olursa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu izleyin de görün re 3'ün nasıl vasat olduğunu görün.

Oyunda Jill in hayvan gibi enerji silahını kaldırıp nemesis'e küfür edince anladım ben oyunun durumunu.

Aslında arkadaş hangi sırayla oynanması gerektiğini sormuş fakat şu oyun aksiyonlu şu oyun bulmacalı şunu oyna bunu oynama gibi yorumlar yapılmış. Bende şu an bu konuyu araştırıyorum ve konuda bayağı bilgili arkadaşlar olduğu için buraya sorayım dedim.

RE0 ve 1'in hikayelerini izleyeceğim daha sonra normal sırasıyla oynasak yeterli galiba RE2-3-4-5-6-7-8. eski olan re 5 ve 6'nın remakeleri gelir mi acaba?

Ayrıca Resistance diye bir oyunda çıkmış bununda oynanması gerekiyor mu acaba çünkü biraz farklı duruyor oyun.

Aslında arkadaş hangi sırayla oynanması gerektiğini sormuş fakat şu oyun aksiyonlu şu oyun bulmacalı şunu oyna bunu oynama gibi yorumlar yapılmış. Bende şu an bu konuyu araştırıyorum ve konuda bayağı bilgili arkadaşlar olduğu için buraya sorayım dedim.

RE0 ve 1'in hikayelerini izleyeceğim daha sonra normal sırasıyla oynasak yeterli galiba RE2-3-4-5-6-7-8. eski olan re 5 ve 6'nın remakeleri gelir mi acaba?

Ayrıca Resistance diye bir oyunda çıkmış bununda oynanması gerekiyor mu acaba çünkü biraz farklı duruyor oyun.
5in gelir ama 6nın yok

o oyun online gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı