Resident Evil Village alınır mı?

140 TL verilmez ben de çok düşünmüştüm zamanında ama hikayesi çok kısa sürüyor. Onun yerine RDR2 alınabilir. R.E 2, 4, 5 alınabilir.
Gerilimli oyun seviyorsanız Alien: Isolation oynamanızı tavsiye ederim şiddetle. Çok çok daha ucuza çok çok daha iyi tatmin edecektir. Grafik takıntınız yoksa tabii. Ancak grafik olarak da fena değil.

118 TL'ye alma şansım vardı ama almadım. Biraz daha fiyatının düşmesini bekle derim. Oynamayı çok istediğim bir oyun olmasına rağmen ve Resident Evil serisine 4. oyundan beri hayran olmama rağmen 100 TL'den fazla vermek istemiyorum.

140 TL verilmez ben de çok düşünmüştüm zamanında ama hikayesi çok kısa sürüyor. Onun yerine RDR2 alınabilir. R.E 2, 4, 5 alınabilir.
Gerilimli oyun seviyorsanız Alien: Isolation oynamanızı tavsiye ederim şiddetle. Çok çok daha ucuza çok çok daha iyi tatmin edecektir. Grafik takıntınız yoksa tabii. Ancak grafik olarak da fena değil.
RDR 2 var, Alien Isolation sevmedim. Onun yerine Horizon Zero Dawn mı alsam acaba? 10 saate 140 TL vermek koyar gibime geliyor.

Geri
Yukarı