Resimdeki PS4 Pro mu yoksa Slim mi?

Şöyle göstereyim Slim ile düz kasa arasındaki farkı birisinde çizgi var diğerinde yok birisinde üstte PS logosu var diğerinde yok benim attığım model Slim arkadaşın attığı düz kasa.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-28_213951.png
    resim_2021-02-28_213951.png
    74,4 KB · Görüntüleme: 16
  • WADLAUWDOA.PNG
    WADLAUWDOA.PNG
    149,6 KB · Görüntüleme: 23
Şöyle göstereyim Slim ile düz kasa arasındaki farkı birisinde çizgi var diğerinde yok birisinde üstte PS logosu var diğerinde yok benim attığım model Slim arkadaşın attığı düz kasa.

Slim ve Pro'ya kıyasla düz PS4'ün arasındaki fark nedir? Yani bayağı ucuza aldım arada oynamak için oyun performansı düşük müdür mesela?

Slim ve Pro'ya kıyasla düz PS4'ün arasındaki fark nedir? Yani bayağı ucuza aldım arada oynamak için oyun performansı düşük müdür mesela?

Performansta Slim'den bir tık daha geridir Pro'nun performansı bayağı fazla. Soğutmada fark var düz kasalardan çok fazla ses geliyor ve çok fazla ısıdan kapanabiliyor.

Slim biraz daha küçük hali, Pro daha performaslı. 1000TL güzel fiyat, kesinlikle değer. Hayırlı olsun.

Anladım, teşekkür ederim
Performansta Slim'den bir tık daha geridir Pro'nun performansı bayağı fazla. Soğutmada fark var düz kasalardan çok fazla ses geliyor ve çok fazla ısıdan kapanabiliyor.

Anladım bir de kaç yıl kullanabilirim herhangi bilgin var mı?
PS4 güncel olarak kullanılır 4 seneye yakın bence. Ayrıca Ankara'da oturuyorsanız elden teslim edebilirim kendi PS4 Slim 500GB'ımı 2200TL'ye. Yanında bir adet kol ve RDR2, R6, GTA 5, Spider-Man, Horizon, God of War gibi bir sürü de oyun bulunmakta dijital olarak.

Teşekkür ederim ama ben bunu aldım zaten henüz daha elime ulaşmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı