Resimdeki thumbnail nasıl yapılır?

EfehanOz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube kanalım için thumbnail tasarlarken bu kanalı örnek alıyorum fakat adamın kapak fotoğraflarında bulunan oyun karakterlerinin normalde o tarz pozları yok. Kendisi bir şekilde karakterlere poz verdirerek PNG çıkartıyor. Nasıl yapıldığını bilen var mı veya alternatif bir yolunu bilen?
Ekran görüntüsü 2023-04-05 131213.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar YouTube kanalım için thumbnail tasarlarken bu kanalı örnek alıyorum fakat adamın kapak fotoğraflarında bulunan oyun karakterlerinin normalde o tarz pozları yok. Kendisi bir şekilde karakterlere poz verdirerek PNG çıkartıyor. Nasıl yapıldığını bilen var mı veya alternatif bir yolunu bilen?
Eki Görüntüle 1727920
Arka planı silinebilecek bir yüzeyde durup o emote'yi yaparken fotoğraf çekiyor büyük ihtimalle.
Onun dışında 3D modelleme uygulamalarından karakterini oraya entegre edip de poz verdirtebilirsin.

Arka planı silinebilecek bir yüzeyde durup o Emote'yi yaparken fotoğraf çekiyor büyük ihtimalle.
Onun dışında 3D modelleme uygulamalarından karakterini oraya entegre edip de poz verdirtebilirsin.

Emote vermeyi çözemedim bir türlü bilen varsa çok iyi olur.

Blender ile hazır karakterleri pozluyor olabilir.

Ona da bakacağım teşekkür ederim.

Emote vermeyi çözemedim bir türlü bilen varsa çok iyi olur.

Ona da bakacağım teşekkür ederim.

Düşündüğümden daha basit, sadece PS kullanarak yapti :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşündüğümden daha basit, sadece PS kullanarak yapti :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkürler kral sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı