Reşit olmayan birini zorla yurt dışında tutma cezası nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam Technopat ailesi, şu anda gezdiğim ülkede yamyamlar beni kaçırdılar ateşin üstüne su dolu kazan koydular burada beni pişirmelerini bekliyorum.
Aslında şu an ellerim serbest ama ayaklarım bağlı olduğundan kaçamıyorum ve ülkemi gerçekten çok özlüyorum.
Gidip buradaki kabile şefine ben sizdenim desem beni salarlar mı yoksa suda haşlamadan direkt ateşte mi çevirirler?
Nasıl işliyor bilenler yardımcı olabilir mi?
Yaş 12.5'tan 12.
Ülke Uganda.

Bunu onlara sormalısın dostum. Millet yurt dışına kaçmak için fırsat kolluyor sen Türkiye'ye gelmeye çalışıyorsun.

Akrabalarimda kalıyorum ücret TL çevirdigimizde 8500₺ ye denk geliyor.

Ama sorun o değil işim var güzelde hayatim boyunca ayni noktada kalamamki ben liseyi bile bitirmemisim nasıl yasiyacağım boyle ileride?
Hocam aylık 28.530 Ruble mi kazanıyorsunuz? Asgari ücret 15.279 Ruble. Hangi işte çalışıyorsunuz?

Hocam aylık 28.530 Ruble mi kazanıyorsunuz? Asgari ücret 15.279 Ruble. Hangi işte çalışıyorsunuz?
Ya yalan hocam ya takmayın Rusya'da kim 28 bin ruble kazanıyor o parayı Rusyanın köyünde bile almazsın salladığı nasıl belli, boş masallar boş hikayeler.
Edit; 28 bin ruble çok az, ve Rusya'da 15 bin rubleyi devlet verir işverene işveren ayrı olarak üstüne ekleme yapar Moskova'da 50 binden aşşağı maaş alan pek insan yoktur.

Asgari ile çalışan insanlar neredeyse yok denilcek kadar az.
Pastanede çalışıyorum.

Ya yalan hocam ya takmayın Rusya'da kim 28 bin ruble kazanıyor o parayı Rusyanın köyünde bile almazsın salladığı nasıl belli, boş masallar boş hikayeler.
Edit; 28 bin ruble çok az, ve Rusya'da 15 bin rubleyi devlet verir işverene işveren ayrı olarak üstüne ekleme yapar Moskova'da 50 binden aşşağı maaş alan pek insan yoktur.
Sana simdi bi video yollarım belli bir şey bildiğini yok kalırsın öyle.

Herkes akıl vermiş akıl vermeyin çözüm üretin adama

Oralarda silivri otobüsü görürsen atla otobüse gel ülkemize.
Hayatımda böyle saçma hikaye görmedim. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı