Reşit olsanız hangi partiye oy verirdiniz?

Hangi partiye oy verirsiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    276
Ben milliyetci degilim kendimi ustun irk olarak falanda gormuyorum asil adama Japonya'dan gelip gocmenleri hedef gosterip ustelik insanlarin dinine karisma hakkini nereden buluyorsun diye sorarlar adama.
Göçmen diyorsunuz hâlâ. Göçmen ve mülteci aynı şey mi diye sorarlar insana.

Ne demiş bilmediğimden soruyorum? En son Mansur Yavaş’ın aday olmasını istiyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Göçmen diyorsunuz hâlâ. Göçmen ve mülteci aynı şey mi diye sorarlar insana.

Fark ettiysen ozdag vatandasligi olan gocmen Afgan ve Suriyeli aileleride geri gonderecegini soyluyor ayrica multeciler dahil cogunu geri gonderemeyecek Avrupa anayasa mahkemelerini unuttunuz galiba multecilerin gecerli iltica sebepleri olur ve ulkelerine cogunlukla suc vesaire islemediyse gonderilmez yani bu multeci gonderme olayi fasa fiso.

Fark ettiysen ozdag vatandasligi olan gocmen Afgan ve Suriyeli aileleride geri gonderecegini soyluyor ayrica multeciler dahil cogunu geri gonderemeyecek Avrupa anayasa mahkemelerini unuttunuz galiba multecilerin gecerli iltica sebepleri olur ve ulkelerine cogunlukla suc vesaire islemediyse gonderilmez yani bu multeci gonderme olayi fasa fiso.
Yasalara aykırı şekilde vatandaşlık alanları göndereceğim diyor yalnız. Biliyorsunuz AKP tarafından mülteci seçmen basılıyor tıkır tıkır.

Evet, mülteciler gelecek sonsuza kadar bizle kalacak değil mi? Türk çoğunluğunun azalması hoşuma gider diyorsanız kısaca söyleyin.

Geri
Yukarı