Resizable BAR FPS'i ne kadar artırıyor?

593832

Centipat
Herkese merhaba, Resizable Bar'ı BIOS üzerinden açtığımızda FPS kazanıyoruz Recep hocanın da YouTube'da çok kısa bir shortu var. Ama nasıl oluyor da sadece bir ayar 20-30 FPS artıyor. Eksileri yok mu? Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
5-10 civarı evet ama bunu nasıl yapıyor recep hoca bile anlatmamış. İlk defa yarım yamalak bir bilgisini gördüm.

5-10 civarı evet ama bunu nasıl yapıyor recep hoca bile anlatmamış. İlk defa yarım yamalak bir bilgisini gördüm.
İşlemci 1 saniyede ekran kartının vram inin sadece 32 mb'ına erişebiliyor ve bu ayar onu 256mb yapıyor diye hatırlıyorum. Yanlış da olabilir.

Basitçe işlemcinin VRAM miktarının tamamına o an erişimini sağlıyor. Normalde parçalar halinde ulaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı