Resmi Açıklama ile 2. Sınavlar Ertelendi!

Ben önümüzdeki hafta olacaktım,2. dönemin sınavlarını inşallah benimki de ertelenmiştir.
Hocalara soruyoruz cevap vermiyorlar.

Hayır olmayacaksınız. Bu hafta sınavı başlayanlarınki devam edecek, 29 Mart ve sonrası 3 Mayıs'a kadar yok.
Şimdi benim sınavım 22 Mart ve 1 Nisan arasıydı. Ben 22 Mart - 27 Mart arası olan sınavları olacağım. 29 Mart - 1 Nisan arası olan sınavları olacak mıyım peki? Çok çelişkide kaldım.

Sizinde böyle görüpte görmezlikten gelen hocalarınız var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210323-214239.jpeg
    133,5 KB · Görüntüleme: 42
Şimdi benim sınavım 22 Mart ve 1 Nisan arasıydı. Ben 22 Mart - 27 Mart arası olan sınavları olacağım. 29 Mart - 1 Nisan arası olan sınavları olacak mıyım peki? Çok çelişkide kaldım.
Öyle gözüküyor... O biraz saçma oldu evet. Okulunuz sınavlar bu 3 güne sıkıştırabilir haberiniz olsun.

Arkadaşlar yarinki sınavlarım iptal oldu bizim okulda.

Eğer yalansa kulaklarını çınlatırım hocam. Evin içinde mutluluktan cirit atıyorum

Ziya Selçuk tarafından E-İmza onaylı bir belge bu. Ben de E-Devlet'e giriş yapıp edinmiştim bu belgeyi.

Acaba sorumluluk sınavlarının ertelenmesi ile ilgili açıklama var mı ya merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…