Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Arkadaşlar kodun süresi doldu galiba.

Bir kişi doldu diyor, diğer kişi kodu girdim diyor. Hata falan mı verdi, yoksa kodun süresi doldu mu dedi? Total Security ürünü ile denediniz değil mi?

Deneme sürümünü daha önce etkinleştirmediniz değil mi?
Kusura bakmayın ISS değiştiğimden ve Revo ile tamamen eski programı temizlediğim için aktif olur sanmıştım. Evet aktifleştirmiştim.

Kusura bakmayın ISS değiştiğimden ve Revo ile tamamen eski programı temizlediğim için aktif olur sanmıştım. Evet aktifleştirmiştim.

Ondan olabilir. Konuyu incelerseniz, daha önceden deneme sürümü aktifleştirenler çalıştıramıyor. Ama lisansın süresi bitmiş olabilir. Ben daha önce kullandığım için, emin olamıyorum

Zaten ücretsiz versiyonuda bayağı özellik destekliyor. Gerçek zamanlı koruma gibi önemli özellikleri ücretsizdir mesele şimdi öyle mi bilmiyorum.

Hala bu etkinleştirme kodunu kullanabiliyor muyuz?
Ondan olabilir. Konuyu incelerseniz, daha önceden deneme sürümü aktifleştirenler çalıştıramıyor. Ama lisansın süresi bitmiş olabilir. Ben daha önce kullandığım için, emin olamıyorum
. Ben daha önceden 30 günlük deneme sürümünü kullanmıştım. O yüzden ben yararlanamayacağım sanırım.

Son düzenleme:
Hala bu etkinleştirme kodunu kullanabiliyor muyuz?

. Ben daha önceden 30 günlük deneme sürümünü kullanmıştım. O yüzden ben yararlanamayacağım sanırım.

Deneyin, belki olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…