Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

@Mehmet. format atıp tekrar kullanmanız gerekli diye biliyorum. Lisans bittikten sonra Revo Uninstaller ile lisans bilgilerini kaydetmeden silin. Geri yüklediğiniz zaman farklı Kaspersky hesabı ile lisansı girin.

Son düzenleme:
Merhaba bu lisans, kaspersky sitesinde hangi linkte bulunuyor?

@ALTGR Eskiden sitesinde vardı, şimdi o menüyü kaldırmışlar. Koronavirüs zamanları 90 günlük lisans vermişlerdi.

Kod hala çalışıyor arkadaşlar, bilgilendirme için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden kaspersky free sürümünün, ücretli sürümünün denemesi aktif edildiysede çalışıyor mu? Daha önce total security hiç kurmadım.

Uzun zamandır Defender kullanıyorum dikkatli bir kullanıcıyım. Kaspersky geçmek mantıklı mı ? Hangisi daha az ram kullanıyor.

Uzun zamandır Defender kullanıyorum dikkatli bir kullanıcıyım. Kaspersky geçmek mantıklı mı? Hangisi daha az RAM kullanıyor.

Evet, Kaspersky daha az RAM kullanıyor. Alternatif olarak Norton da var konu içinde RAM kullanımını attım.

Hocam az önce sizin konunuzdan yazdım buraya site pek güvenilir gelmedi. Kaspersky indireceğim sanırım teşekkürler yine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…