Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Benim 90 günlük denemem bitti fakat 2 hafta sonra format atmayı düşünüyorum normalde 3 ayda bir atarım fakat şuan av lazım format atmadan tekrar bu kodu kullanarak etkinleştirmemin bir yolu var mı ?

Benim 90 günlük denemem bitti fakat 2 hafta sonra format atmayı düşünüyorum normalde 3 ayda bir atarım fakat şu an av lazım format atmadan tekrar bu kodu kullanarak etkinleştirmemin bir yolu var mı?

Kaspersky'ı Revo Uninstaller veya kendi aracıyla tamamen kalıntısız, Regedit kayıtlarında bile kalıntısı olmadan kaldırın. Ondan sonra farklı Kaspersky hesabıyla giriş yapıp deneyin. İsterseniz bir de VPN kullanıp yapabilirsiniz.

Şimdi farkettim link çalışmıyor Total Security'i indiremiyoruz üyelik olmadan sanırım artık.

Benim 90 günlük denemem bitti fakat 2 hafta sonra format atmayı düşünüyorum normalde 3 ayda bir atarım fakat şu an av lazım format atmadan tekrar bu kodu kullanarak etkinleştirmemin bir yolu var mı?

Regedit'ten kodu silerek tekrar aktifleştirebileceğini düşünüyorum ben deneme sürümünde yapıyorum. Doğru değil yaptığım fakat fiyatlar pahalı geliyor

Şimdi fark ettim link çalışmıyor Total Security'i indiremiyoruz üyelik olmadan sanırım artık.

Hayır üyelik olmadan indiriliyor.
İlk bunu indir kodu etkinleştir.

Şuanı kodu giriyorum etkinleştirme başarılı yazıyor fakat kalan gün değişmiyor sorun ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…