Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Siz de bir sorun var sanırsam. Bende de çalıştı, bu arada teşekkür ederim. @408157

Rica ederim. Ben Windows 8.1 kullanırken 90 günün bitmesine az kalmıştı. Şu an Windows 10 kurdum, bilgisayar kasmasa Kaspersky kurar tekrar 90 gün alırdım. Lisans günü bitince bir daha olmuyor. Format atarsanız tekrar, tekrar 90 gün yapılabiliyor. Bir nevi döngü.

90 günlük denemeyi bilgisayarımda daha önce kullanmamıştım. 30 günlük deneme kullanmıştım. Belki de ondan olmuyordur.

Onla alakası yok. Diğer 30 gün kullandığınızda lisans bilgilerini kaydetmişseniz bu durum olabilir. Eğer kalıntısız kaldırsanız gerçekten neden bazı kullanıcılarda böyle hata veriyor bilmiyorum. Şu an yapsam gene 90 gün alacağım. İsterseniz şimdi dediklerimi tekrar yapın, sonucu paylaşın.

Hocam öncellikle Windows 10 kurmuşsunuz hayırlı olsun, her formatta bu kodu girebilirsiniz demişsiniz ama her format attığımızda o kodu girmek hakka giriyor biliyorsunuz değil mi?

Hocam öncellikle Windows 10 kurmuşsunuz hayırlı olsun, her formatta bu kodu girebilirsiniz demişsiniz ama her format attığımızda o kodu girmek hakka giriyor biliyorsunuz değil mi?

Bir şey olmaz. Alakası yok bile. 1 seferlik verilmiyor bu lisans. İstediğin kadar kullan hesabı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…