Resmi tatilde okula çağırılmak

Bugün 10 şubat cuma günü. 11 cumartesi 12 pazar 13 pazartesi. Şimdi 1 hafta 7 gün. 13+7 = 20. 20 şubat neye denk geliyor? Pazartesi.
(Haftaya derken bu haftayı diğer hafta sanmış olabilirler ama diğer hafta çağırıyorlarsa gitmeyin.)

2 gün sonra olan pazartesi günü okula çağırıyorlar :D, aileme iki gündür diretiyorum gitmemek için ama pek bir sonuç alamadım gideceksin diyorlar, gerçekten sıkıldım ben hakkımı helal etmiyorum ya.

LGS YKS gibi sebepler varsa çağırabilirler eğer depremden etkilenmediyseniz gitmenizi tavsiye ederim gayet verimli geçecektir.

10.sınıfım ne LGS ne YKS'ye hazırlanıyoruz.

2 gün sonra olan pazartesi günü okula çağırıyorlar :D, aileme iki gündür diretiyorum gitmemek için ama pek bir sonuç alamadım gideceksin diyorlar, gerçekten sıkıldım ben hakkımı helal etmiyorum ya.

10.sınıfım ne LGS ne YKS'ye hazırlanıyoruz.
O zaman ne alaka gitmeyebilirsiniz.

15 tatili uzattıkları için öyle söyledim.

Tüm illerde 20 şubata kadar tatil ilan edildi fakat bizim okul okula çağırıyor.

Bizde de Online ders var ama gitmek zorudna değilsiniz hocam size okulda o konuları sonradan öğretmek zorundalar çünkü yasal olarak devamsızlık yapmış olmuyorsunuz diye düşünüyorum.

O zaman ne alaka gitmeyebilirsiniz.

Aynılarını söylüyorum ama bu okul sürekli aynısını yapıyor. Ara tatilde 3 gün okula çağırıyorlar, 15 tatilin 1 haftası çağırıyorlar, yaz tatilinin 1 ayında okula çağırıyorlar neyse ki o günlerde gitmedim ama bu sefer ailem artık git diyor. Bu dönem geldim bu okula ve hayatımdaki en büyük pişmanlığım budur. İlk işim diğer senenin başında nakil aldırmak.

Okulu şikayet et ben öyle yapıyordum ciddi ciddi kapatmak zorunda kaldılar pandemi döneminde.
Her neyse yine de az mantıklı düşünürsen adamlar bunu yapmak zorunda değil okula git.

Aynılarını söylüyorum ama bu okul sürekli aynısını yapıyor. Ara tatilde 3 gün okula çağırıyorlar, 15 tatilin 1 haftası çağırıyorlar, yaz tatilinin 1 ayında okula çağırıyorlar. Bu dönem geldim bu okula ve hayatımdaki en büyük pişmanlığım budur. İlk işim diğer senenin başında nakil aldırmak.

Hocam öyle okul mu olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı