Resmi WhatsApp uygulamasını kullanın hatası

MrRobot10

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. WhatsApp aero kullanıyordum. Sonra hesaptan çıkış yapılmıştı ve girmeye çalışınca hata veriyordu. Resmi WhatsApp uygulamasını yüklememe rağmen hala hata veriyordu. Numarayı başka cihazdan girince oluyor. Bir yerde görmüştüm aero kalıntı çerezler bırakıyormuş telefon hafızasına. O yüzden resmi uygulamayı yüklesem bile olmuyor. Çözümü nedir. Format dışında

Öncelikle selam. WhatsApp Aero kullanıyordum. Sonra hesaptan çıkış yapılmıştı ve girmeye çalışınca hata veriyordu. Resmi WhatsApp uygulamasını yüklememe rağmen hala hata veriyordu. Numarayı başka cihazdan girince oluyor. Bir yerde görmüştüm Aero kalıntı çerezler bırakıyormuş telefon hafızasına. O yüzden resmi uygulamayı yüklesem bile olmuyor. Çözümü nedir? Format dışında

Aero'yu yeniden kurun.
Bu uygulama ile tekrar kaldırın.
Kalıntı bırakmaması için harici yazılım kullanmak iyi olur.
Çözüm olmazsa AVG Cleaner ile tarama yaparsınız.

Aero'yu yeniden kurun.
Teşekkürler deneyeceğim

Aero'yu yeniden kurun.
Hocam ilk olarak revoyla denedim. Olmadı. Sonra AVG Cleanerla denedim olmadı. Derin temizleme için premium lazımmış. Telefonum Huawei olduğundan istesemde premium alamıyorum. Olmadı yani

Son düzenleme:
Teşekkürler deneyeceğim

Hocam ilk olarak Revo'yla denedim. Olmadı. Sonra AVG Cleanerla denedim olmadı. Derin temizleme için premium lazımmış. Telefonum Huawei olduğundan istesem de premium alamıyorum. Olmadı yani

Premium satın almanıza gerek yok. İnternetten premium APK'sı indirin. Güvenilir bir siteden indirmeniz yeterli olacaktır.

Premium satın almanıza gerek yok. İnternetten premium APK'sı indirin. Güvenilir bir siteden indirmeniz yeterli olacaktır.
Hocam sizin bildiğiniz bir site varmı acaba

Hocam premium indirdim ama yine kaldırınca normal kaldırıyor. Bu artık kalmış verileri nasıl sileceğim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı