Çözüm Resmi WhatsApp uygulamasını kullanın hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar. Ben rootsuz Samsung telefonumda yıllardır resmi uygulama kullanıyorum ve yaklaşık 10 gündür bu uyarı ile karşılaşıyorum. Uygulama şu an için çalışıyor fakat yakında erişiminiz kapatılacak tarzında bir mesaj görüyorum. Bu hatanın meydana gelmesine neden olan şey nedir?

Merhabalar. Ben rootsuz Samsung telefonumda yıllardır resmi uygulama kullanıyorum ve yaklaşık 10 gündür bu uyarı ile karşılaşıyorum. Uygulama şu an için çalışıyor fakat yakında erişiminiz kapatılacak tarzında bir mesaj görüyorum. Bu hatanın meydana gelmesine neden olan şey nedir?

Eğer modlu Whatsapp kullanıyorsanız yüksek ihtimalle bu hatayı aldınız. Bu rehberimizde hem bu hatadan kurtulacaksınız hemde modlu Whatsapp kullanmaya devam edebileceksiniz.
Eki Görüntüle 2122719
Gelelim çözümüne. ;)
Öncelikle cihazınızın rootlu olması lazım! Maalesef rootsuz cihazlar için şuanlık bir çözüm yok. Olursa bu konuya yazarsanız sevirinim.

İlk olarak resmi Whatsapp uygulamasını Play Store'dan indiriyoruz. Mutlaka telefon numaranızla giriş yapmış olmalısınız!

Daha sonra aşağıdaki linkten LSPosed modülünü (...zygisk-release.zip olanı) indiriyoruz.

Magisk ile modülü kurup cihazı yeniden başlatıyoruz. Ardından Play Store'dan LSPosed uygulamasını indiriyoruz.

Şimdi CorePatch kurmamız lazım. CorePatch imzalanmamış APK doayaları kurabilmemizi sağlayan bir modüldür. Yani resmi sürümden modlu sürüme direk geçebileceğiz. Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

4.x için:

2.x için:

Hangi linkten indirecem diyorsanız Android sürümünüze göre seçebilirsiniz.
  • Core Patch 2.0 = Android 4.4-7
  • Core Patch 2.2 = Android 7-10
  • Core Patch 4.3> = Android 10-14
CorePatch'i APK olarak indirip kuruyoruz.

Daha sonra LSPosed uygulamamızı açıyoruz. Burada alttaki modüller bölümüne gidiyoruz.
Eki Görüntüle 2122747
CorePatch yazan yere gidiyoruz, modülü etkinleştiriyoruz ve cihazımızı yeniden başlatıyoruz.

Son olarak modlu Whatsapp APK'mızı (resmi sürümü silmeden) kuruyoruz.

Ve sonuç...
Eki Görüntüle 2122753

Şimdiden root kullanıcılarına hayırlı olsun. :D

Ayrıca 'amangupta711' nickli reddit kullanıcısına teşekkürler!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Roota gerek yok hocam, bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese hayırlı ramazanlar.
Modlu kullanıyordum şimdi resmi uygulamayada giriş yapamıyorum. Başvuru vs. ne yaptıysam giriş yapamıyorum. Modludan vazgeçtim artık normal de olmuyor. Bu yöntem bana olur mu nasıl bir yol izlemem gerek?

Resmi uygulamada da aynı hatyı veriyor 5 gündür böyle giremiyorum bir türlü. Farklı cihazdan da girmiyor.
Çileden çıkardılar.

Eki Görüntüle 2123704

Sizin son durum nedir acaba, giriş yapabiliyor musunuz?

Selamlar herkese hayırlı ramazanlar...
Modlu kullanıyordum şimdi resmi uygulamayada giriş yapamıyorum başvuru vs ne yaptımsa giriş yapamıyorum modlu dan vazgeçtim artık normalde olmuyor bu yöntem bana olurmu nasıl bir yol izlemem gerek.

Sizin son durum nedir acaba giriş yapa biliyormusunuz
Hocam numaranız ban yemiş gibi gözüküyor. Eğer play store üzerinden giriş yapamıyorsanız ban yemişssiniz. Numara değişikliğine gidin.

Selam herkese hayırlı ramazanlar...
Modlu kullanıyordum şimdi resmi uygulamayada giriş yapamıyorum başvuru vs ne yaptıysam giriş yapamıyorum modludan vazgeçtim artık normalde olmuyor bu yöntem bana olur mu nasıl bir yol izlemem gerek.

Sizin son durum nedir acaba giriş yapabiliyor musunuz?

Hayır.

Güncelleme: Benim Whatsapp'ım, bu mesajı yazdıktan kısa bir süre sonra kendi kendine güncellendi ve sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı