Restart sonrası PC açılmıyor

Burak 50

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung HD502HJ 500 GB
Ekran kartı
YOK
Anakart
MSİ H110M PRO-VD
İşlemci
İNTEL İ3 6100
Arkadaşlar PC'yi çalıştırıyorum herhangi bir şey yükleyip sildikten sonra mecburi restart yapması gerekiyor bildiğiniz gibi. Bende yükleme haricinde de restart yapınca sistem tekrar açılmıyor kapatıp tekrar açınca çözülüyor. BIOS'um güncel ayrıca BIOS tarih saat ayarını bir türlü değiştiremiyorum sürekli yanlış günü yazıp aya geçince gün tekrar sıfırlanıyor. Restart ve BIOS tarih saat sorunu neden kaynaklanıyor olabilir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tarih ve saatin sorunu BIOS pilinin bitmiş olması ama diğer sorunu tam anlamadım.
Kardeşim olay şu sistemi başlatıyorum herşey normal açılıyor sonrasında herhangi bir update fln yapınca yada hiçbir işlem yapmadan yeniden başlat dedikten sonra hiçbir şekilde tekrardan açılmıyor. Yarım saat bekledim başında tık yok.
Kardeşim olay şu sistemi başlatıyorum herşey normal açılıyor sonrasında herhangi bir update fln yapınca yada hiçbir işlem yapmadan yeniden başlat dedikten sonra hiçbir şekilde tekrardan açılmıyor. Yarım saat bekledim başında tık yok.
Durumun yazılımsal olma olasılıgı nedir win 10 kurdum tekrardan hd tune ile hdd ye bakacağım eski sistemin diski ayrıca ekran kartı olarak çok eski bi kart var onu taktım geforce gt 9600 1 gb bellek yapısını bilmiyorum sistem ddr4 bunla da sorunu yaşıyor olabilirmiyim.
Ayrıca psu 230W acaba güç yetmiyor mu?

Durumun yazılımsal olma olasılıgı nedir win 10 kurdum tekrardan hd tune ile hdd ye bakacağım eski sistemin diski ayrıca ekran kartı olarak çok eski bi kart var onu taktım geforce gt 9600 1 gb bellek yapısını bilmiyorum sistem ddr4 bunla da sorunu yaşıyor olabilirmiyim.
Ayrıca psu 230W acaba güç yetmiyor mu?
Bilgisi olan yok mu acaba bu konuda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı