Diğer Retail key almak sorun çıkarır mı?

LuaizyXw

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 11 retial lisans alsam bir sorun çıkar mı, retial güvenilir midir? Yardımcı olursaniz sevinirim 😇

Son düzenleyen: Moderatör:
Misal 50 cihaz senin kullandığın anahtarı kullanıyor 51.Kişi satın aldığında KEY işlemiyor. Sİteye mesaj atıyorlar onlar da yenisini yolluyor bu böyle işler eğer aktive olduysa sıkıntı yaşamazsın lakin Windows11 biraz değişik yani Win10 Retail sorun yaşamazsın Win11'de de yaşamazsın aslında ama yeni bir işletim sistemi olduğu için şüpheci duruyor insan. Puanı yüksek bol yorumlu değerlendirmeli satıcılardan al, eğer IS kaynaklı sorun yaşarsan yeni KEY verirler ücretsiz.

Misal 50 cihaz senin kullandığın anahtarı kullanıyor 51.kişi satın aldığında key işlemiyor. Siteye mesaj atıyorlar onlar da yenisini yolluyor bu böyle işler eğer aktive olduysa sıkıntı yaşamazsın lakin Windows 11 biraz değişik yani Windows 10 Retail sorun yaşamazsın Windows 11'de de yaşamazsın aslında ama yeni bir işletim sistemi olduğu için şüpheci duruyor insan. Puanı yüksek bol yorumlu değerlendirmeli satıcılardan al, eğer ıs kaynaklı sorun yaşarsan yeni key verirler ücretsiz.
Dediğinizi pek anlamadım fakat Windows 10 ile Windows 11 keyi aynı.

Geri
Yukarı