Return of the Erdem ALSIRT!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Dereli

Hectopat
Burak Alkan'ın dikkatine, Erdem ALSIRT geri döndü, gereğinin yapılması arz edilir. :D

Daha önce bununla ilgili konu açılmıştı fakat yaptığınız tasarımlar bir önceki kadar güzel değil bi ara üç boyutlu technopat logosunu yapan birini gördüm harikaydı.
Not: Ben Erdem Alsırt
2014'te cezam bittiği zaman.

https://www.technopat.net/forum/grafik-ve-tasarim/39398-technopat-grafik-calismam.html#post231583

Dell adlı kullanıcının mesajı...

Profili Görüntüle: Dell - Technopat Forum

Çok mu abarttım bilmiyorum. :D Bu konuyu açmamın sebebi: Burak Alkan'ı kızdıran birinin aylar sonra karşısına çıkması. :D Bakalım bu konuya ilişkin gelişmeler ne olacak, saçmaladım galiba...

Nefesler tutuldu, heyecanla bir açıklama bekleniyor.

Niye bu kadar abarttınız anlamıyorum, bu konuyla ilgili olarak bir konu açmak yerine mesajın altında bulunan"Mesajı Şikayet Et" () butonunu kullanabilirdiniz.

Emre abi "saçmalamışsın" demediğine göre arkamda demektir, konu gider böyle. :D

- - - Güncellendi - - -

Niye bu kadar abarttınız anlamıyorum, bu konuyla ilgili olarak bir konu açmak yerine mesajın altında bulunan"Mesajı Şikayet Et" () butonunu kullanabilirdiniz.

Üstad kızdı bana. :(

- - - Güncellendi - - -

Şikayet edilecek bir durum yok, hocam, adı üstünde, diğer konu dışı... Sen kızdıysan ceza yerim galiba...

- - - Güncellendi - - -

Konunun adı Erdem ALSIRT dedected olmalıydı sanırım...

Tamam, anladık. Geri döndü. Ama sende her yorum attığı konuya "Dell=Erdem Alsırt" gibi yorumlar atmayı bıraksan diyorum :D

Aşırı tepki aldım, tamam ya, ortamı biraz hareketlendirelim dedik, hemen kızın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı