ReviOS 1709 U3.5 indirme linki

nuri25

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar ReviOS 1709 U3.5 indiremiyorum sitede kaldirmislar. Kimse de varsa yükleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de arıyorum. U4.0 çıkınca silmişim 3.5'i. DC gruplarına yazdım fakat yok sanırım. Bunun yerine 1709 S1.0 kullanın diyecekler. Çünkü destek vermiyoruz diyorlar.

Böyle bir sistem yerine LTSC kullanmalısınız. Modlanmış Windows'lardan uzak durun.
Merhaba, ben developer olarak çalışıyorum. 1 seneden fazla süredir de ReviOS kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca bu konuda titiz biriyim, Wireshark ile şüphe duyduğum her programı, sistemi vs dinlerim. Dediğiniz modlanmış nereden geldiği, yapanı belli olmayan Windows'lar için geçerli olabilir.

Merhaba, ben developer olarak çalışıyorum. 1 seneden fazla süredir de ReviOS kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca bu konuda titiz biriyim, wireshark ile şüphe duyduğum her programı, sistemi vs dinlerim. Dediğiniz modlanmış nereden geldiği, yapanı belli olmayan Windows'lar için geçerli olabilir.

Sen kullanırken hiçbir şey olmaması, bir sorun çıkarmaması o sistemin güvenli olduğunu göstermez. Ayrıca NTLite gibi araçlar, LTSC gibi hafif sürümler varken neden bu tarz sürümlere yöneliyorsunuz ki? Kim niye babasının hayrına size Windows modlasın?

Sen kullanırken hiçbir şey olmaması, bir sorun çıkarmaması o sistemin güvenli olduğunu göstermez. Ayrıca NTLite gibi araçlar, LTSC gibi hafif sürümler varken neden bu tarz sürümlere yöneliyorsunuz ki? Kim niye babasının hayrına size Windows modlasın?

Neden bu tarz sürümlere yöneliyoruz? Sistemin gerçek performansını alabilmek için tabii ki. Normal Windows 10 sistemlerde Microsoft'un kaç tane keyloggeri olduğunu ne kadar çok veri gönderdiğini biliyor musunuz? Elimde olsa Win 7 kullanırım ama günümüz şartları Windows 10 bir gereklilik haline geldi. Kimse babasının hayrına yapmıyor biraz araştırın öğrenin. İyi forumlar.

Araştırıyorum, öğreniyorum. Microsoft koskoca bir firma. Tutup da senin saçma sapan hesaplarını çalıp riske atamaz. Ama senin dediğin sürüm sağdan soldan bulunmuş kimin tarafından yapıldığı bilinmeyen bir sürüm. Ayrıca Microsoft bu işten para kazanıyor o ise sence ne kazanıyor? LTSC diye bir sürüm var çok istersen NTLite ile modifiye et. Kusuruma bakma ama düşüncen biraz yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı