ReviOS FPS farkı ne kadardır?

veinsx1

Hectopat
Merhaba, ReviOS'un kırpılmış Windows versiyonlarına geçsem gözle görülür bir performans artışı olur mu? Tecrübesi olanlar yardım edebilirse sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
:) rica etsem linkler misiniz? Yok öyle bir şey çünkü. Buyrunuz lütfen söz sizde

ReviOS Discord sunucusundaki sohbetlerden ve iki arkadaştan duymuştum bu bilgiyi.

Ayrıca o kadar kişi kullanıyor, ben de çok kullanmıştım hatta beta sürümlerinin ilk çıktığı zamanlar Discord sunucularındaydım, beta sürümlerini kullanmıştım ve sevmiştim.

Virüs taramalarından da geçirdim temiz çıkıyor, ek olarak nasıl düzenlendiğini de biliyorum.
Bir kac aydir kullaniyorum, oyunlarda FPS artisi sagladigi yok fakat input lag oncesine gore daha az ve sistem daha hizli calisiyor.

Sistem iyi ise aman aman bir FPS farkı görünmüyor, eski laptoplara kurduğumda CS:GO gibi oyunlarda FPS artışı gördüm çünkü arkada ki RAM ve CPU kullanım yükü ciddi oranda azalmış oluyor.

Arkadaşlar öncelikle Custom sistemler hız katabilir bazı servislerin kapatılması sonucu oluşturulabilir sizin el ile kapatabileceğiniz bazı servisleri kendileri direkt olarak silerek bir imaj oluşturuyorlar ve bir tık herkeste olmasa da artabiliyor.

ReviOS Discord sunucusundaki sohbetlerden ve iki arkadaştan duymuştum bu bilgiyi.

Ayrıca o kadar kişi kullanıyor, ben de çok kullanmıştım hatta beta sürümlerinin ilk çıktığı zamanlar Discord sunucularındaydım, beta sürümlerini kullanmıştım ve sevmiştim.

Virüs taramalarından da geçirdim temiz çıkıyor, ek olarak nasıl düzenlendiğini de biliyorum.

Şu cümle çok dikkatli bir cümle "o kadar kişi kullanıyor" yakınlaşın yakınlaşın benziyorlar "bu kadar kişi salak olamaz ilk önce buna güvendim" tanıdık geldi mi? İşte bizim başımıza ne geliyorsa bundan geliyor. Bu kadar kişi kullanıyor güvenilirdir herhalde diye sizde giriyorsunuz bu işin içine...

Öncelikle Custom sistemler hız katabilir buna sözüm yok bazı servislerin kapatılması sonucu oluşturulabilir sizin el ile kapatabileceğiniz bazı servisleri kendileri direkt olarak silerek bir imaj oluşturuyorlar ve bir tık herkeste olmasa da artabiliyor. Bu sistemi yüklediniz her saat başı ya da rastgele dakikalar sonucunda başka bir sunucu portundan bilgisayarınıza istek gönderilir Botnet'e maruz kalabilir siz farkında olmadan arkaplanda adult sitelere girebilir. Bu yüzden bu tanıtım videolarında öncesinde hiçbir şey sorumluluğumuz değildir denmekte ve çok ciddi bir durum. Lütfen kullanmayın kullandırtmayın orijinal Windows tarafında servisleri kapatın oynayın kurcalayın bedava peynir sadece fare kapanında olur kimse burada yardımsevercilik oynamasın öyle bir şey yok.

Sistem iyi ise aman aman bir FPS farkı görünmüyor, eski laptoplara kurduğumda CS:GO gibi oyunlarda FPS artışı gördüm çünkü arkada ki RAM ve CPU kullanım yükü ciddi oranda azalmış oluyor.
Hocam Amend OS mu yoksa Revi OS mu sizce oyun performansı için? Stock Win 10 yüklüyorum deli gibi fps drop yiyorum, Stock Win 7 yüklüyorum fps drop ortadan kalkıyor fakat arayüzünü beğenmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı