ReviOS Windows 10 Usbsiz/Cdsiz geçme

Sweazyx

Centipat
Merhaba. Bilgisayarımda ReviOS Windows 11'e geçmiştim, ve şu anda ilk zamankinden daha da yavaşladı (bir sürü crack oyun yüklemiştim).ve ReviOS Windows 10'a geçmek istiyorum. Ama USB'im ve C'dim yok. Şu anda araştırdım ama ISO dosyaları ReviOS sitesinde kalkmış durumda. Nasıl temiz bir şekilde ReviOS Windows 10'a geçebilirim? Ve kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

Merhaba. Bilgisayarımda ReviOS Windows 11'e geçmiştim, ve şu anda ilk zamankinden daha da yavaşladı (bir sürü crack oyun yüklemiştim).ve ReviOS Windows 10'a geçmek istiyorum. Ama USB'im ve C'dim yok. Şu anda araştırdım ama ISO dosyaları ReviOS sitesinde kalkmış durumda. Nasıl temiz bir şekilde ReviOS Windows 10'a geçebilirim? Ve kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

Windows 10 kurup ReviOS playbook indirip AME Wizard ile kurulum yapman lazım.

Windows'u ISO dosyasını açıp ex dosyasını çalıştırarak kurabiliyormuşsun. Hiç denemedim ya da araştırmadım, detayına vâkıf değilim.

Internet Archives dan ReviOS 10 ISO sunu temin edebilirsin ama USB veya CD olmadan kurulum yapman zor. Tek çare Microsoft Media Creation Tool ve MMCT ile downgrade yaparsan bütün dosyalarını formatlar

Internet Archives dan ReviOS 10 ISO sunu temin edebilirsin ama USB veya CD olmadan kurulum yapman zor. Tek çare Microsoft Media Creation Tool ve MMCT ile downgrade yaparsan bütün dosyalarını formatlar
Buldum ama indire basınca farklı bir yere atıyor. İndirmiyor veya farklı dosya indiriyor.

Windows 10 kurup ReviOS playbook indirip AME Wizard ile kurulum yapman lazım.

Windows'u ISO dosyasını açıp ex dosyasını çalıştırarak kurabiliyormuşsun. Hiç denemedim ya da araştırmadım, detayına vâkıf değilim.
Bana bir tık saçma gibi geldi 🧐

Biraz araştırdımda bu 2 ISO sürümünü buldum hangisini indirmeliyim?

1699743386963.png

Son düzenleme:
Windows 10 LTSC Enterprise'ın bir üstü ve çoğu insan tarafından en iyi sürüm olarak kabul edilir. Nedeni ise bu sürüm tamamen boş. Ne Cortana, ne telemetry ne de Windows 10 Home da gelen UWP uygulamalar var. Sadece Windows 7'den kalma sistem uygulamalar ve Edge. Eğer bloatware istemiyorsan Windows 10 LTSC daha iyi olur. Ama standart Windows istiyorsanız üsteki ile devam edin.

Geri
Yukarı