ReviOS Kullanmak

mantion

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, az önce sanırım bi üyenin imzasında ReviOS'u gördüm. Windows 10'da en sevmediğim şey saçma, ve gereksiz asla kullanmadığım uygulamaları ve galiba devre dışı bırakıyormuş bunları başlat menüsünü de classic shell yapıyormuş. Dikkatimi çekti kullanan var mı? Sağlıklı mıdır?
Revios: Revision

Son düzenleyen: Moderatör:
BattleEye gibi oyun güvenlik programları sorunlu çalışabilir haberiniz olsun. Sonra niye ban yedim demeyin. Kendiniz kapatın gereksiz servisleri. Windows 10 abartılmaya başlandı bence. Şu anki durumuyla Windows 7 stabilitesine yakın. Hatta Windows 7 baya eski duruyor.

Güvenlik sıkıntı ise bulaşmayayım. Gereksiz servisleri arayüzlerden olabildiğince kapattım fakat ayarlardan vs kapatmak %30'unu kapatıyor maksimum.

@mantion, indirdim ve kurdum, daha hızlı ama hiçbir Microsoft servisi vs (Edge de dahil) yok, arama butonu kendiliğinden yok olarak geliyor (ikonu eklenebiliyor ama çalışmıyor, kısaca arama butonu da yok), İngilizce olduğu için saat+klavye ayarını kendiniz ayarlardan gidip yapmanız gerekiyor, kurlumu 10 dakika sürmedi, performans olarak HDD'de ilk defa düzgün Windows 10 kullandım diyebilirim (ve internet kartı sürücüsü indirilmiş olarak geldi, Wifi Dongle takmama gerek kalmadı).
Fotoğraflar:
asd-png.484208
Capture.PNG

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    677,5 KB · Görüntüleme: 25.941

Geri
Yukarı