ReviOS Windows 10 kurmak

gokaybalkis

Centipat
Birkaç arkadaşım ReviOS Windows 10 işletim sistemini kullanıyorlar. Bende karar vevrdim ama 3 tane sürümü var hangisini kursam daha iyi olur?

Sistemim;

işlemci: Ryzen 1200 AF.
anakart: TUF Gaming B450 PRO GAMING.
ekran kartı: RX580 8 GB.
RAM: 8 GB 3000MHz.

1.png

2.png

3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların böyle bir şey yapıyorlar diye sen yapma. Modifiyeli windows kullanmayın. Bilgileriniz gereksiz değildir. Arkadaşların köprüden atlasa sen de mi atlıyacaksın ? Senin her şeyini çalabilirler.

Kullandığınız sistem iyi bir sistem. Bence gereksiz olur. Orjinal sürümü kullanmanız daha iyi olur. Ama illa birini kuracaksanız 20h2 kurun bence. Düşük sisteminiz olsaydı(netbook vs.) kullanın derdim. Ben düşük sistemler için güvenilir modifiyeli bir Windows 10 sürümü kullanmaya karşı değilim ama ortalama ve üstü sistemlerde gereksiz kesinlikle.

Kullandığınız sistem iyi bir sistem. Bence gereksiz olur. Ama illa birini kuracaksanız 20h2 kurun bence.
Kurmasın hocam neden kuruyor ? Kuracak ne var ReviOsda ? Adam daha ReviOs un ne olduğunu bilmiyor,arkadaşlarından duymuş kurmaya çalışıyor. ReviOs dediğiniz sürüm de her şey cıkartılmış, en hafif versiyona indirilmiş her şey. Konu sahibinin sistemi sanki ultra böyle aşırı düzey de kötü de kullanıyor. Çok performans istiyorsan eğer, Windows 10 Enterprise 2018 LSTC kurabilirsin. Hem o ReviOs denen saçmalıktan daha güvenli, daha hızlı, daha akıllı.

Kurmasın hocam neden kuruyor ? Kuracak ne var ReviOsda ? Adam daha ReviOs un ne olduğunu bilmiyor,arkadaşlarından duymuş kurmaya çalışıyor. ReviOs dediğiniz sürüm de her şey cıkartılmış, en hafif versiyona indirilmiş her şey. Konu sahibinin sistemi sanki ultra böyle aşırı düzey de kötü de kullanıyor. Çok performans istiyorsan eğer, Windows 10 Enterprise 2018 LSTC kurabilirsin. Hem o ReviOs denen saçmalıktan daha güvenli, daha hızlı, daha akıllı.
Bende sizin gibi düşünüyorum. Ama kurmalı mıyım diye sormamış. Hangi sürümü kurmalıyım diye sormuş. Bu yüzden görüşümü belirtip o sisteme uygun olmadığını en azından kuracaksa da son sürümü kurması gerektiğini söyledim. Gerçekten çok düşük sistemler için güzel, güvenilir Lite sürümler var ama Revi os bilemiyorum. Ama o sisteme bence LTSC'ye bile gerek yok. Home 20H2 arkadaşın sisteminde gayet stabil ve hızlı çalışacaktır.

Bende sizin gibi düşünüyorum. Ama kurmalı mıyım diye sormamış. Hangi sürümü kurmalıyım diye sormuş. Bu yüzden görüşümü belirtip o sisteme uygun olmadığını en azından kuracaksa da son sürümü kurması gerektiğini söyledim. Gerçekten çok düşük sistemler için güzel, güvenilir Lite sürümler var ama Revi OS bilemiyorum. Ama o sisteme bence LSTC'ye bile gerek yok. Home 20H2 arkadaşın sisteminde gayet stabil ve hızlı çalışacaktır.

Hocam bence hiç öneri yapmayın çünkü bu iyi bir şey değil. Çakma Windows 10 sürümleri yasaklanmalı. Şuna benziyor bu Çin'den çakma iPhone 12 almak gibi birşey. AppStore'u bir açıyorsun Google Play Store çıkıyor :D

Geri
Yukarı