Revo Uninstaller işlem sonrası kalıntı bırakır mı?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Bir şeyi teyit etmek için bir şey indirdim ve işim bittikten sonra boş yere yer kaplamaması için Revo Uninstaller üzerinden kaldırdım.(kayıt defteri girdilerini vs. hepsini seçip sildim.) Yine de arkada kalıntı bırakmış mıdır? Bıraktıysa bu kalıntı sistem performansına etki eder mi?

Performansa etki etmez, Revo silmistir.
Bulk Crap Uninstaller'de kullandım ancak Revo daha iyi gibi.
Birkaç kalıntıya rastladım ancak bunlar klasör şeklindeydi ancak klasörün içi bomboştu.
Birde denk gelirse bazen kayıt defterinde 1-2 tanesi oluyor silmediği. Bunlar sıkıntı yaratmaz değil mi?

@Humbel hocam ben Revo'yu pek beğenemedim birkaç dosya silmiştim ama içlerinde kalıntı olmuştu.
Bazen bana da denk geliyor ancak bunun yerine daha iyisi var mıdır bilmiyorum. Benim bi bildiğim Revo bir de Bulk Crap var.

Bulk Crap Uninstaller'de kullandım ancak Revo daha iyi gibi.
Birkaç kalıntıya rastladım ancak bunlar klasör şeklindeydi ancak klasörün içi bomboştu.
Birde denk gelirse bazen kayıt defterinde 1-2 tanesi oluyor silmediği. Bunlar sıkıntı yaratmaz değil mi?

Bazen bana da denk geliyor ancak bunun yerine daha iyisi var mıdır bilmiyorum. Benim bi bildiğim Revo bir de Bulk Crap var.

Ek olarak HiBit deneyebilirsin. En cok hosuma giden bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı