Revo Uninstaller ile kalıntıları nasıl silerim?

Bro çalıştır kısmına sırayla temp, %temp% ve prefetch yazarsan bir kısmını temizlersin. Bu arada Revo yerine IOBit kullanmanı tavsiye ederim.

Artı -2 Eksi
Bro çalıştır kısmına sırayla temp, %temp% ve prefetch yazarsan bir kısmını temizlersin. Bu arada Revo yerine IOBit kullanmanı tavsiye ederim.
Kankam temp %temp% prefetch ve recent komutlarıyla temizliği düzenli periyotlarda sağlıyorum. Bu arada IOBit yazılımlar kullanmanı ve önermeni tavsiye etmem. :)

Kankam temp %temp% prefetch ve recent komutlarıyla temizliği düzenli periyotlarda sağlıyorum. Bu arada IOBit yazılımlar kullanmanı ve önermeni tavsiye etmem. :)
IOBitin nesi var bro gel konuşalım. Ben kullanıyorum seviyorum da eksisi artısı nedir bilmem.

IOBitin nesi var bro gel konuşalım. Ben kullanıyorum seviyorum da eksisi artısı nedir bilmem.
  • Advanced SystemCare = Kayıt dosyalarını silip, sistemi çökme yapıyor.
  • Driver Booster = Yanlış sürücü yükler, bazen bu yüzden sistemi bozar.
  • Smart Defrag =IOBIT Smart Defrag HDD'leri kalıcı olarak bozuyor. Kesinlikle Windows'un kendi disk birleştirmesini kullanın.
  • IObit Uninstaller = Kötü bir şey duymadım.
  • Malware Fighter = Kötü bir şey duymadım.
  • IOBit yazılımlar donanımı içten içten yer ve bitirir.
  • Ayrıca görülen mavi ekran hatalarının yarısının kaynağı o.

Son düzenleme:
  • Advanced SystemCare = Kayıt dosyalarını silip, sistemi çökme yapıyor.
  • Driver Booster = Yanlış sürücü yükler, bazen bu yüzden sistemi bozar.
  • Smart Defrag =IOBIT Smart Defrag HDD'leri kalıcı olarak bozuyor. Kesinlikle Windows'un kendi disk birleştirmesini kullanın.
  • IObit Uninstaller = Kötü bir şey duymadım.
  • Malware Fighter = Kötü bir şey duymadım.
  • IOBit yazılımlar donanımı içten içten yer ve bitirir.
  • Ayrıca görülen mavi ekran hatalarının yarısının kaynağı o.
Bro ben sadece IOBit Uninstaller güzel dedim sana zaten. Diğer programların ne yaptığını bilmem. Sonuçta ikiside aynı işi görüyor. Ha bu arada bir kere bile bu sistemde mavi ekran yemedim.

Geri
Yukarı