Rezalet internet: Millenicom

Kyras

Hectopat
Makaleler
1
Bu konudan onlarca var ama ben de bir tane açmak istiyorum. Gerçekten o kadar doldum ki bu rezil firmayı her yerde kötüleyeceğim. Sürekli internet kopmaları, yavaşlamalar, ping vb. ile uğraşmaktan gerçekten ciğerim soldu. Müşteri hizmetleri deseniz zaten ne diyor kendi de bilmiyor. 1 yıldır kullanıyorum, ilk 3 ay gayet güzeldi fakat 9 aydır çekilmiyor. Başka altyapı olmadığı için de geçemiyorum. Almayın, aldırmayın arkadaşlar. Bedava internet dağıtsalar gene alınmaz.

Bu konudan onlarca var ama ben de bir tane açmak istiyorum. Gerçekten o kadar doldum ki bu rezil firmayı her yerde kötüleyeceğim. Sürekli internet kopmaları, yavaşlamalar, ping vb. ile uğraşmaktan gerçekten ciğerim soldu. Müşteri hizmetleri deseniz zaten ne diyor kendi de bilmiyor. 1 yıldır kullanıyorum, ilk 3 ay gayet güzeldi fakat 9 aydır çekilmiyor. Başka altyapı olmadığı için de geçemiyorum. Almayın, aldırmayın arkadaşlar. Bedava internet dağıtsalar gene alınmaz.

Aynısını TurkNet'te yaşadım hocam. Şimdi Superonline kullanıyorum kafam rahat.

Geçen hafta NetSpeed'e geçip kurtuldum bu firmadan. Müşteri hizmetlerinin artık TurkNet müşteri hizmetlerinden farkı yok. Evet ulaşabiliyoruz ama robota yönlendiriyor oda sonuçsuz bırakıyor e ne amacı var bu müşteri hizmetlerinin :D. Ayrıca bana denk gelenlerin çoğu da bilgisizlerdi.

Millenicom 2016 dan beridir kullanıyorum, Dediğiniz sorunları hiç yaşamadım. Hatta GRAM sorun yaşamadım. Fan falan değilim direkt olarak doğruyu söylüyorum. Hatta müşteri hizmetleri bile her salise ilgileniyor. Sizin müzdarip olduğunuz konu bulunduğunuz konum ile ilgili. Benim bulunduğum konum da GRAM sorun yok.

Millenicom 2016 dan beridir kullanıyorum, Dediğiniz sorunları hiç yaşamadım. Hatta GRAM sorun yaşamadım. Fan falan değilim direkt olarak doğruyu söylüyorum. Hatta müşteri hizmetleri bile her salise ilgileniyor. Sizin müzdarip olduğunuz konu bulunduğunuz konum ile ilgili. Benim bulunduğum konum da GRAM sorun yok.
Bulunduğum konumda 2.5 yıldır Türknet kullanıyorum ve ne hikmetse sorun yaşamadım. Dediğin gibi konuma göre fark edebiliyor ama her sorunu da konumun üzerine yıkmayalım.

5'ten fazla konumla denedim, her türlü işe yaramaz bir çöp idi. Müşteri hizmetlerini daha ilk defa sizin övdüğünüzü gördüm. Her salise falan mı ilgileniyor? Gerçekten aynı firmayı mı konuşuyoruz merak ettim açıkçası. Bulunduğum konum dağ başı falan olsa tamam diyeceğim ama gayet de merkez ve iyi bir konumdayız. GRAM sorun olmasa biz de böyle demeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı