Rezil rüsva Arcane

Makaleler
1
Az önce son bölümü izledim ve ne olduğunu anlamadım. Bölümler öyle hızlı geçti ki sanki aradan çıksın demişler. Sonunu da beğenmedim.
Sadece Jinx'in Silcoyu öldürmesini sevdim o kadar. Ne VI ve Caitlyn'in arasında bir şey oldu ne de Mel lb çıktı.

Riot bu sefer batırdı cidden. Başta ben bağımlısı olmuştum ama diziden soğudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı basit ve stok karakterler içeren bir yapım. Özellikle Silco, hiç gerçekçi bir karakter değil. Aşırı alışıldık bir kötü tiplemesi. Geçmişte iyidir, birisi tarafından ihanete uğrar ve kötü olmaya karar verir. Çok tanıdık gelmiyor mu bu tipleme? 3. bölümden sonra bıraktım.

Az önce son bölümü izledim ve ne olduğunu anlamadım. Bölümler öyle hızlı geçti ki sanki aradan çıksın demişler. Sonunu da beğenmedim.
Sadece Jinx'in Silcoyu öldürmesini sevdim o kadar. Ne VI ve Caitlyn'in arasında bir şey oldu ne de Mel lb çıktı.

Sen şu diziye aşık olan arkadaşımız değil misin? Kapkek falan?

Beklemediğiniz şeyler olmadı diye diziyi yerden yere vurdunuz. Bana göre gayet iyiydi.
Şu aptal aptal teoriler atanlara da inanmayın artık, Mel ve Leblanc ne alaka yahu?
Bir konunuzda da Evelynn demişsiniz, hikayeden bayağı uzaksınız ya da diziyi doğru düzgün izlemiyorsunuz. Zaten Act 3'ten bir şey anlamadığınızdan belli.
2. sezon gelecek, o daha çok bölüme sahip olur. Detaylıca işlerler artık herhalde sizin gibilere.

Beklemediğiniz şeyler olmadı diye diziyi yerden yere vurdunuz. Bana göre gayet iyiydi.
Şu aptal aptal teoriler atanlara da inanmayın artık, Mel ve Leblanc ne alaka yahu?
Bir konunuzda da Evelynn demişsiniz, hikayeden bayağı uzaksınız ya da diziyi doğru düzgün izlemiyorsunuz. Zaten Act 3'ten bir şey anlamadığınızdan belli.
2. sezon gelecek, o daha çok bölüme sahip olur. Detaylıca işlerler artık herhalde sizin gibilere.
Dizideki karakterlerin yazımı çok basit ve karakterlerin altyapılarına hiç uğraşılmamış. Bunun sonucunda da vasat bir eser ortaya çıkıyor. Ayrıca League of Legends evreninde çok daha etkileyici olma potansiyeline sahip hikayeler var. Görsel anlamda iyi olsa da edebi yönden çok zayıf kalıyor.

sadece Jinx'in silcoyu öldürmesini sevdim o kadar. Ne VI ve Caitlyn'in arasında bir şey oldu ne de mel lb çıktı.

Hocam ben gayet beğendim. Tek sıkıntısı biraz fazla hızlı ilerlediler ve bazı karakterler az işlenmiş gibi geldi mesela Viktor'u daha fazla görmek isterdim ama 9 bölümde en fazla bu kadar anlatılabilirdi diye düşünüyorum. Sonu bence tatmin edici tam yerinde bitirdiler. Böylece 2. sezonun geleceği garanti oldu.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Riot Games satıldı ve Tencent Games'in yapacağı senaryo bu kadar olur bence. :D

Tencent'in Riot'u satın aldıktan sonra batırmadıkları bir şey yok ki.

Binlerce saat CS:GO oynadığına eminim ama kanıtlayamam. Valorant Riot'un yaptığı en başarılı oyundu.
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Riot Games satıldı ve Tencent Games'in yapacağı senaryo bu kadar olur bence. :D
Ama Tencent satın aldığı şirketlerin yönetimine karışmadığını söylemiyor muydu? Birde bende Arcane'e yeni başladım hangi bölüme kadar izleyeyim?

Geri
Yukarı