Arcane sonraki sezonlarda görmek istediğiniz hikaye ve ilişkiler neler?

Ortaya bir dizi çıkartıyorsun ve sonuna ARCADE yazıyorsun bir kere başta hata yaptılar çok gereksiz yani ne olurdu yani adı direkt olarak League of Legends olsaydı?
Ayrıca hikaye güzel ama görsel çok berbat bence bu alt yapıyla bir diğer sezonları getirmesinler daha çok batırmasınlar. Mükemmel bir hikayesi olan oyun böyle bir diziyi, görsel efekti hak etmedi.
Yazık ettiler.
LoL bir oyun, bir evren.

Arcane ise o evrenin, maddi âleminde olan, Runetterra'ın Valorant kıtasında, Piltover ve Zaun şehirlerinin içinde yaşayan 3-5 kişinin üstünde olan bir hikaye.

LoL'de daha bilmediğimiz tonlarca içerik var.

LoL bir oyun, bir evren.

Arcane ise o evrenin, maddi âleminde olan, Runetterra'ın Valorant kıtasında, Piltover ve Zaun şehirlerinin içinde yaşayan 3-5 kişinin üstünde olan bir hikaye.

LoL'de daha bilmediğimiz tonlarca içerik var.
İşte böylesine mükemmel ve bilinmezlerle merak uyandıran bir evren LoL evreni mesela
Harry Potter evreni de onda da çok fazla bilinmeyen şeyler var ve muazzam derecede merak uyandırıyor.
İzlenebilir mi evet izlenir tabi zevkler ve renkler tartışılmaz kime göre neye göre kalitesiz ama çok yapmacık ve kalitesiz bir görüntü var yani görsel efektler sanki berbat ya ben çok istedim bu diziyi ama bu durum beni gerçekten çok üzdü.
Anime mi izliyorum belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı