RGB anakarta ARGB bağlamak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar ARGB aydınlatmalı Sharkoon RGB lıt 100 ya da 200 alacagım yanına da ARGB şerit alıp ekran kartı fanlarının kenarına döşemek istiyorum. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Ben dönüştürücü ve çoklayıcı yardımıyla tüm bunları anakartına bağlarsam Rainbow efekt yapabilir miyim?

Bir de ARGB LED şerit önerebilir misiniz?(İnternete yazınca hiçbirinin üstüne kesin olarak ARGB ibaresi bulamadım.
Dostlar bunu buldum ama üstünde ARGB yazmıyor ama YouTube videolarına bakınca ARGB gıbı farklı renklerde yandığını gördüm. ARGB mi bu?
.

Bu biraz pahalı olanı ama anakartın USB portundan bağlayıp uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Ucuz olup kumandalı olanları da var.

Bu biraz pahalı olanı ama anakartın USB portundan bağlayıp uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Ucuz olup kumandalı olanları da var.
TRY 40.98 10%OFF | FormulaMod Fm MFC Sync denetleyici için ARGB(5v 3pin) aydınlatma ve Fan(2510-4pin) güç/PWM, Hub bağlantı/Sync anakart
US $5.4 10% OFF|FormulaMod Fm MFC Sync denetleyici için ARGB(5v 3pin) aydınlatma ve Fan(2510 4pin) güç/PWM, Hub bağlantı/Sync anakart|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress bu nasıl sizce.

Teşekkür ederim. Tam da ARGB anakart bakmaya başlamıştım.
Hocam lakin gördüğüm kadarıyla bu kontrolcüde 4 pin var.

TRY 40.98 10%OFF | FormulaMod Fm MFC Sync denetleyici için ARGB(5v 3pin) aydınlatma ve Fan(2510-4pin) güç/PWM, Hub bağlantı/Sync anakart
US $5.4 10% OFF|FormulaMod Fm MFC Sync denetleyici için ARGB(5v 3pin) aydınlatma ve Fan(2510 4pin) güç/PWM, Hub bağlantı/Sync anakart|Fanlar ve Soğutma| - AliExpress bu nasıl sizce.
Ben şahsen sistemimin içine ne olduğunu bilmediğim şeyi takmam.
Teşekkür ederim. Tam da ARGB anakart bakmaya başlamıştım.
Hocam lakin gördüğüm kadarıyla bu kontrolcüde 4 pin var.
Evet maalesef ARGB anakart daha mantıklı kalıyor. :)

Geri
Yukarı