RGB ARGB nasıl dönüştürülür?

Aso2103

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba anakartımda 4 pinli sadece 1 tane RGB header var 12v 4pin. Anakartımda 5 v 3pin bir ARGB girişi yok. Ama ben ARGB bir sıvı soğutucu almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Ekstra bir aparat almam gerekir mi?

Anakart: ASUS Prime H610M-K D4.

Sıvı sogutucu: MSI MAG CoreLiquid 240R V2 model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba anakartımda 4 pinli sadece 1 tane RGB header var 12v 4pin. Anakartımda 5 v 3pin bir ARGB girişi yok. Ama ben ARGB bir sıvı soğutucu almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Ekstra bir aparat almam gerekir mi?

Anakart: ASUS Prime H610M-K D4.

Sıvı sogutucu: MSI MAG CoreLiquid 240R V2 model.

Dönüştürücü olmaz kendi içinde devresiyle olanı falan belki vardır ama pahalıdır. Harici ARGB kontrolcü almanız gerekli. Kablo dönüştürücü imkansız varsa da çalışmaz.

Dönüştürücü olmaz kendi içinde devresiyle olanı falan belki vardır ama pahalıdır. Harici ARGB kontrolcü almanız gerekli. Kablo dönüştürücü imkansız varsa da çalışmaz.
Peki siz bana bir kontrolcü önerebilirmisiniz hangisi benim işime yarar bilmiyorum. Bazısı 3 pin diyor bazısı 4 pin diyor hangisini alcam bilmiyorum.

Peki siz bana bir kontrolcü önerebilir misiniz hangisi benim işime yarar bilmiyorum. Bazısı 3 pin diyor bazısı 4 pin diyor hangisini alacağım bilmiyorum.

Çok güzel bir dönüştürücü. Ayrıca 6 fana kadar fan çoklaması da var.

Çok güzel bir dönüştürücü. Ayrıca 6 fana kadar fan çoklaması da var.
4 pin değil bu şekilde 3 Pin alacaksınız. Arkadaşın attığı alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı