RGB, beyaz pudding keycaps, TKL klavye önerisi

DIABLO36

Hectopat
Merhaba, görsellerde belirttiğim tarzda beyaz pudding keycaps olan TKL RGB mekanik klavye arıyorum. Şu an kullandığım HyperX Alloy Elite RGB modeli var ancak artık bu modelden sıkıldığım için ve beyaz konsepte geçiş yapmak istediğimden bu tarz bir ürün arıyorum. Piyasadaki yeni ürünlere hakim değilim ancak tek bulabildiğim kendiliğinden olan Rampage markasının var. Yön tuşları eksik olduğu için ve o markaya 3000 TL civarı fiyat vermek istemediğimden almaya sıcak bakmıyorum. Ekte görüldüğü tarzda keycapsli RGB beyaz TKL klavye nereden bulabiliriz? ASUS ROG STRIX Scope nx TKL moonlight white modeli var çok hoş görünüyor ancak tuşları beyaz ve gri olsa dahi bahsettiğim keycapsler gibi değil. Yan ve köşe kısımları şeffaf olan keycapsler ışığı daha güzel yansıtmakta olduğu için bu tarz keycapsli klavye arıyorum. Biraz fazla detay barındırıyor ama klavye piyasasına senelerdir hakim değilim, önerilere ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Pudding keycaps 2.png
    Pudding keycaps 2.png
    873,6 KB · Görüntüleme: 68
  • Pudding keycaps.png
    Pudding keycaps.png
    383,9 KB · Görüntüleme: 92
Tam bütçeniz nedir?

Bu ürünü takabilirsiniz düz bir klavye alıp. Bütçe olmadan öneri maalesef yapamayız.
Çok pardon bütçe belirtmeyi unutmuşum🤭 3000~4000 arasına çıkabilirim. Daha uyguna da olabilir ama bahsettiğim aralığa çıkabilirim görselliğe önem veriyorum... Belirttiğiniz keycaps siyah ama... Ben tamamen beyaz bir klavye istiyorum aslında. Beyaz klavye, beyaz pudding keycaps

Çok pardon bütçe belirtmeyi unutmuşum🤭 3000~4000 arasına çıkabilirim. Daha uyguna da olabilir ama bahsettiğim aralığa çıkabilirim görselliğe önem veriyorum... Belirttiğiniz keycaps siyah ama... Ben tamamen beyaz bir klavye istiyorum aslında. Beyaz klavye, beyaz pudding keycaps

Haklısınız.

Buyrun. İşim var şu an. Sonradan bakayım klavyeye de. @Hyuuga Neji @Güllaç aktiflerse bakabilirler.

TKL olarak pudding klavye yok hazır. GMK67 boyunda olur mu?

Haklısınız.

Buyrun. İşim var şu an. Sonradan bakayım klavyeye de. @Hyuuga Neji @Güllaç aktiflerse bakabilirler.
X markasının beyaz mekanik tkl bir klavyesini alsak bile bu keycaps uyumlu olacaktır yani öyle mi? Çoğu tuşların giriş kısmı "+" şeklinde o halde doğru mu anladım?

X markasının beyaz mekanik tkl bir klavyesini alsak bile bu keycaps uyumlu olacaktır yani öyle mi? Çoğu tuşların giriş kısmı "+" şeklinde o halde doğru mu anladım?
Yani, evet. Ama bazıları olmayabilir space tuşu falan. Dediğim soruyu okeylerseniz bu bütçede alınabilecek bütün hepsinden daha iyisini yapabiliriz.

Yani, evet. Ama bazıları olmayabilir space tuşu falan. Dediğim soruyu okeylerseniz bu bütçede alınabilecek bütün hepsinden daha iyisini yapabiliriz.
Bahsettiğiniz klavyenin görseli var mı? İnanın piyasadaki model isimlerine bile hakim değilim, yazdığım zaman farklı farklı model çıkıyor. Sizi de yanlış yönlendirmek istemediğim için söylüyorum.

Bahsettiğiniz klavyenin görseli var mı? İnanın piyasadaki model isimlerine bile hakim değilim, yazdığım zaman farklı farklı model çıkıyor. Sizi de yanlış yönlendirmek istemediğim için söylüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klavye değil. Kit olarak yapıp üzerine parça aldıracaktım. Hem istediğinizi yapacaksınız hem de triple mode klavye kullanacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klavye değil. Kit olarak yapıp üzerine parça aldıracaktım. Hem istediğinizi yapacaksınız hem de triple mode klavye kullanacaksınız.
Hoş görünüyor. Bu tuş sayısı da olur benim için. Bahsettiğim beyaz keycapsler ile rgb birleşirse tabii😋

Yeni konular

Geri
Yukarı