RGB CPU soğutucu önerisi

towboatery

Kilopat
Makaleler
3
ASUS B350M-K, R5 2600 ve Aerocool Cylon RGB kasaya sahibim. Bilgisayarımı görsel olarak modifiye ediyorum ve son parça olarak soğutucu almam gerek. Kasam;

IMG_20210319_110731.jpg

Anarkartından dolayı RAM ve soğutucu çok yakın. Çok büyük bir soğutucu alırsam çirkin duracak ya da RAM slotunu kapatacak. Bütçem ürüne göre değişir, net bir şey söylemek istemiyorum. Nasıl bir soğutucu almalıyım? 120mm sıvı soğutma almayı bile düşünmeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de aklımda bu soğutucu var. Fakat daha uygun fiyata daha iyi bir çözüm yok mu?
SE-234. Bende var, çok memnunum. Çoğu 240'lık sıvı soğutmayı geçiyor, bazı 360'lara kafa tutuyor. İçindeki termal macun iyi olsa da sürmesi kolay değil. Yanında bir de MX-4 alsanız tam süper. oluyor. 120'lik sıvı soğutucular küçük boyutlu bir sistem toplamıyorsanız gereksiz.

SE-234. Bende var, çok memnunum. Çoğu 240'lık sıvı soğutmayı geçiyor, bazı 360'lara kafa tutuyor. İçindeki termal macun iyi olsa da sürmesi kolay değil. Yanında bir de MX-4 alsanız tam süper. oluyor. 120'lik sıvı soğutucular küçük boyutlu bir sistem toplamıyorsanız gereksiz.

Hocam anakartımın bir tık küçük olmasından dolayı abez görünmez mi? RAM slotları işlemci soketine çok yakın olduğu için soğutucu ile dip dibe oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı